Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sheraton Sharm Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-303 Hoteli Ofertës: Sheraton Sharm Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SHERATON SHARM  RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:
 
Resorti eshte i pozicionuar ne gadishullin e Sinait prane Al Pasha Coast, vetem 4 km nga Naama Bay dhe 10 minuta nga Aeroporti i Sharm el Sheikh.

Informacion per dhomat: 
Hoteli ka 835 dhoma, Corner suite me pamje nga deti, Executive suite me pamje nga deti, Junior suite me pamje nga deti, Triple room resort section, Twin/double room resort section, Twin / double room resort section.
Ato jane te pajisura me: Sistem ajrosje, Krevat bebi, Makine per Kafe dhe Caj, Tharese flokesh, Minibar, Sofa bed, Mini-frigorifer, Sherbim dhome, Kasaforte, Tv kabllor dhe satelitor, Telefon, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e duhur.

Restorantet dhe Baret: La Vista Restaurant - restorant me specialitete te kuzhines Internacionale
Star Studio Diskotheque - mund te shijoni Coctails dhe Snacks
Pool Restaurant - i lokalizuar prane pishines, net e cilin keni mundesi te shijoni prodhime Deti.
Portofino - restorant me specilitete te kuzhines Italiane.
Tamarind - restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Indiane.
Nefertiti - restorant ku keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhinave Rajonale dhe Internacionale.
Hugo's - i lokalizuar prane plazhit, ne te cilin mund te shijoni Refreshing drinks.
White Restaurant - restorant me kuzhine Nacionale dhe Internaconale

Facilitete: Programe argetimi, Qender per qitje, Volejboll ne plazh, Kids club, Kend lojrash per femije, Diving, Palester, Jacuzzi, Masazh, Ping-pong, Sauna, SPA, Pishine per femije, dhe Pishine e jashtme, Pishine e jashtme me uje te ngrohte, Tenis, bilardo, Sporte ne uje, Akses ne Internet, Shetitje me Varke, Qender per Peshkim. 
Babysitting, 24 ore Recepsion, Exchange, Sallon bukurie, Qender shendeti, Lavanderi, Parking, Sherbim taksi, Thalassotherapy Centre, Business center, makine me qera, salle per mbledhje dhe konference.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sheraton Sharm Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-303
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania