Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Steigenberger Alcazar All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-708 Hoteli Ofertës: Steigenberger Alcazar
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
STEIGENBERGER  ALCAZAR 5*

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja : 
10 min larg nga Aeroportit Nderkombetar i Sharm El Sheikh.
Hoteli ka plazhin e tij privat,  STEIGENBERGER ALCAZAR  hotel  ndodhet ne Sharm El Shaik, ne Nabq Bay ne Detin e Kuq , shtrihet ne nje siperfaqe prej 35.000 m2. Akomodim ne 632 dhoma ne total te ndara ne 
SUPERIOR ROOM WITH GARDEN-VIEW  46 m2
SUPERIOR ROOM POOL-VIEW 46 m2
SUPERIOR ROOM SWIM-UP 46 m2
SUPERIOR ROOM SEA-SIDE 46 m2
DELUXE FAMILY ROOM POOL-VIEW 52 m2
DELUXE FAMILY ROOM GARDEN-VIEW 58 m2
DELUXE FAMILY ROOM SWIM-UP 58 m2
DELUXE FAMILY ROOM SEA-SIDE 58 m2
JUNIOR SUITE 110 m2
LUXURY VILLA 216 m2
te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier,  kasaforte, banjo ,dush ,mini bar me pije te lehta),  kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni , dhomaT jane me ballkon, kane arredim me stilin modern me sip. te bollshme, wi-fi ne ambjentet e hotelit.3 pishina per te rritur,2 pishina per femije, mini club per femijet .
• Main restaurants for breakfast, lunch and dinner
• Patisserie
• Beach bar
• Three bars
• Akullore ne orare te caktuara gjate dites
• Fruta ne plazh
• Kek,caj ne orare te caktuara gjate dites
• Mengjesi i vonet
• Pije te lehta ne minibar
• 5 Restorante a La carte
• Shumellojshmeri te pijeve alkolike, te ngrohta dhe pije te lehta
• ZOHREYA RESTAURANT
• Mengjesi bufe  :        7:00 am-10:30 am
• Dreka bufe:                12:30 pm-3:00 pm
• Darka :                      6:30 pm-9:00 pm
Z RIHANA RESTAURANT
Mengjesi bufe  :        7:00 am-10:30 am
Dreka bufe:              12:30 pm-3:00 pm
Darka:                      6:30 pm-9:00 pm
R AMOURA RESTAURANT
Pije:                          10:00 am-10:30 pm
darka :                      6:30 pm-10:30 pm
Shisha:                      4:00 pm-10:30 pm
HAMA
Darka 6:30 pm-10:30 pm
LA MAISON
Darka 6:30 pm-10:30 pm
SANAFIR RESTAURANT AND BEACH BAR
Pijes: 10:00 am-5:00 pm
Snacks: 12:00 pm-4:00 pm
Darka: 6:30 pm-10:30 pm
LIMONI
Darka: 6:30 pm-10:30 pm
ALMAZA
Pije: 10:00 am-5:00 pm
Snack: 12:00 pm-5:00 pm
CAZAR BAR
Pije: 10:00 am-1:00 pm
MARHA  BAR 24 ORE HAPUR

FACILITETET:
Trajtime per fytyren-trupin, masazhe, per femrat dhe per meshkujt, banjo me avull.
Fushe tenisi
Diving ceneter
Aerobi ne uje
Gjuajtje me shigjeta/hark
Yoga
Mini football
Voleyball ne plazh

Three bars
Ice-cream at times
Fruits on the beach
Tea time 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Steigenberger Alcazar
Kodi Ofertës :
O-ETR-708
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania