Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sultan Gardens Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-692 Hoteli Ofertës: Sultan Gardens Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SULTAN GARDENS RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.
 
Vendndodhja :
Resorti ndodhet ne zonen turistike te Sharmit, prane bregdetit, eshte 6 km larg aeroportit nderkombetar te Sharmit dhe 6 km larg gjirit Naama.
 
Akomodimi :
Resorti ka ne total 520 dhoma komode dhe te kompletuara me te gjitha pajisjet e nevojshme, televizor LCD, ballkon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, kasaforte, ajer te kondicionuar, mini-frigorifer, telefon, makineri per caj/kafe,
 
Bare dhe restorante :Linah restoranti kryesor ofron menu per te gjithe, nderkombetare dhe tradicionale (Indiane, Kineze, Thai, Meksikane, Egjiptiane, Italiane)
Casa Mia ofron menu italiane tradicionale, pizza dhe pasta tipike. Fish Market me sherbim a la carte (prodhime deti).

Bare : Al-Dar Lobby bar, Oasis sports Pub, Sultana Pool bar, Shallal Pool bar, Rock Pool bar, Tiran beach bar, 

Facilitete:
Resorti ofron keto sherbime : 4 pishina te jashtme, plazh privat, sporte ujore, qender spa dhe wellness, sallon bukurie, masazhe, animacione, diving center, gym, mini golf, volleyball, football, basketball, qender fitness,klinike mjekesore dhe farmaci,banke, aerobi, step, water polo, mesime danci, darts, bilardo, ping-pong, tenis, badminton, snorkeling,windsurf, canoe, hedhje me parashute, banana, kids club, fushe lojerash per femije, mini disko, babysitting.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sultan Gardens Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-692
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania