Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sunrise Arabian Beach Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-705 Hoteli Ofertës: Sunrise Arabian Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SUNRISE ARABIAN BEACH RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.
Vendodhja: 

Sunrise Arabian Beach Resort 5* eshte I lokalizuar ne gjirin “Sharks” me nje pamje nga ishulli “Tiran”. Hoteli eshte 12 km larg nga aeroporti dhe 8 km larg nga qendra e qytetit.

Dhomat:
Hoteli ofron Standarde te ndryshme dhomash te arreduar me nje stil teper te vecante duke filluar: Superior Room, Deluxe Room, Family Suites, Junior Suites, Executive Suites. Dhomat kane nje siperfaqe duke filluar nga 43 m2 me tarrace ose ballkon. Dhomat jane te paisura me: Tharese flokesh, Minibar, makineri per kafe dhe caj, ajer te kondicionuar, telefon, wifi(pa pagese), kasaforte, Televizor.

Restorantet & Baret:
Hoteli ofron shume llojshmeri ne zgjedhe per te exploruar gatime te ndryshme. 
Sunrise International Restaurant ofron nje kushine nderkombetare me varietete te shumta si: Produkte Mishi, Produkte Deti, Perime dhe Sallata te freskta, Embelsira dhe fruta ne te cilin sherbehet Mengjesi, Dreka dhe Darka.
Poseidon Beach Restaurant ne te cilin keni mundesi te shijoni Kushinen Greke(extra pagese).
Felucca Seafood Restaurant ne te cilin do keni mundesi te shijoni gatimet e fresktat te detin(extra pagese).
Gjate pushimeve tuaja ju do te keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme, kokteile ne Pool, Beach & Lobby Bar dhe mbasdite do te shijoni caj dhe kafe ne Mayfair Tearoom.
Abo Ali Shisha Café nje bar tradicional ku ju mund te shijoni atmosferen duke konsumuar pijen tuaj te preferuar (extra pagese).
Churchill Lobby Bar nje bar I vendosur ne Lobby I cili sherbim pije te zgjedura si Vere, Kokteile dhe pije te freskta (extra pagese).
May Fair Lounge nje arredim teper luksoz ku ju do te konsumoni Caji dhe kafen e mbasdites (extra pagese).

Facilitete:
Hoteli teper modern ofron facilitete te shumta per ti bere pushimet tuaja teper relaksese.

Pa Pagese:
Qender Fitnesi, Sauna, Ping – Pong, Basketball, Volleyball, Fushe per Minifutboll, Disco, Aerobics, Shah, Mini Golf, Darts, Aquapark

Me Pagese: 
Turkish bath, Masazhe, Jacuzzi, Parachute, Diving Club, Water Bike.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sunrise Arabian Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-705
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania