Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sunrise Diamond Beach Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-699 Hoteli Ofertës: Sunrise Diamond Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SUNRISE DIAMOND BEACH RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
Sunrise Diamond Beach Resort ndodhet 21 km , afersisht 23 minuta larg nga qendra e Sharm El Sheikh si edhe nga Aeroporti Nderkombetar I Sharm El Sheikh. Me kopshte te mrekullueshme dhe me plazh privat, rezorti ben qe te kaloni pushime te paharrueshme.

Akomodimi:
Hoteli ofron dhoma standarte, dhoma familjare, mega familjare dhe suita. Cdo dhome eshte e pajisur me tharese flokesh, minibar, makineri caji/kafe, ajer te kondicionuar, TV, kasaforte, Wireless, telefon, tavoline hekuri sipas kerkeses, krevat per bebe.

Restorante dhe Bare:
  • Restoranti Half Moon International ku sherbehet mengjesi, dreka dhe darka. Oraret: 07:00-10:30, 13:00-15:00 dhe 19:00-22:00
  • Restoranti Italian Basilico sherben mengjesin, dreken dhe darken. Oraret: 07:00-10:30, 13:00-15:00 dhe 19:00-22:00
  • Restoranti Gamila ku mund te shijoni nje darke me shije orientale. Orari: 19:00-22:00
  • Splash Pool Bar sherben pije ne nje ambjent te kendshem prane pishines nga ora 10:00 deri ne oren 18:00.
  • Family Pool Bar ku se bashku me familjaret mund te shijoni pije te ndryshme nga ora 10:00 deri ne oren 18:00.
  • Oasis Pool Bar nje ambjent relaksi dhe qetesie
Facilitete:
Plazh privat, salle konferencash, restorante, bare, sherbim ne dhome 24 ore, pishine, SPA, miniclub per femije, internet wireless, sherbim autobuzi, dhome per persona me aftesi te kufizuar, fitness, masazhe te ndryshme, sporte te ndryshme ujore.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sunrise Diamond Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-699
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania