Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tropitel Naama Bay Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-700 Hoteli Ofertës: Tropitel Naama Bay Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
TROPITEL NAAMA BAY HOTEL *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
15 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere,200 m larg nga deti, perfshihet transferta deri ne plazh ,Tropitel Naama Bay hotel ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Naama te Detit te Kuq, hoteli ka 1 godine kryesore dhe 14 bungalow ( vileta) , pishina per te rritur, pishina te pershtatshme per femijet,Aqua park me 3 rreshqitese, animacione,kend lojerash per femijet dhe kids club per moshat 4-12 vjec,

Akomodimi:
388 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,telefon ne dush, servis per caj dhe kahve,baby cot

Restorantet dhe baret:
Restoranti kryesor Palm restaurant/ Grill restaurant 
Sherben mengjesin 06:30-10:30/ 08:00-10:30 
Dreken 13:00-15:00
Snack 13:00-17:00/ 11:00-13:00 
Darken 18:30-22:00 
lengjet e shtrydhura te frutava sherbehen pa pagese vetem ne vaktin e mengjesit
akulloret jane me pagese
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak .
- A la Carte restorant Blue Stone/ITALIAN 13:00-01:00 
- A la Carte Boharat Restaurant/EGJYPTIAN 13:00-01:00 
Baret : 
LOBBY BAR 24 ORE I HApur
BEACH BAR 09:00 – deri ne perendim te diellit
SUNRISE bar 09:00 – deri ne perendim te diellit
CLIFF TOP BAR 09:00 – deri ne perendim te diellit
SUNSET BAR 20:00-00:00

Aktivitetet:
  • Water Club -diving club
  • Fitnes
  • Aerobi
  • Animacione per femijet
  • Canoe
  • Zhytje (me pagese)
  • Aerobi ne uje
  • Voleyboll ne plazh
  • Mini football 
Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tropitel Naama Bay Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-700
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania