Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Best Western Hotel Galaxy Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-643 Hoteli Ofertës: Best Western Hotel Galaxy
Kategoria Ofertës: Plazh ne Zakynthos Vendi: Zakynthos, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Zakynthos
Merrë trajtimin e famshëm me shërbim të klasit botëror në Best Western Hotel Galaxy. Vendosur në mënyrë ideale 500 m nga Laganas Beach dhe të rrethuar nga kopshte të bukura, Galaxy Hotel ofron 24 orë shërbim. WiFi pa pagesë,dhe është në dispozicion në të gjitha fushat. Galaxy Hotel është me bollëk të objekteve të brendshëm dhe të jashtëm të tilla si bare dhe restorante, shesh lojërash për fëmijë, zona me lojëra, pishina dhe sportet e ujit. Ceremonitë e dasmave mund të strehohen në kopshte te bollshme të hotelit sipas kërkesës.
Të gjitha dhoma e hotelit janë të bollshme dhe janë të pajisura me TV satelitor, ajer te kondicionuar,frigorifer dhe ballkon me pamje. Kopshti me verandë gëzon pamje të bukur të Gjirit Lagana.
Laganas,është ishulli më i njohur si zonë turistike , përveç plazhit të tij të bukur me rërë, ofron një koleksion të gjerë për pazar dhe  ditë me aktivitete argëtuese, dhe me plot bare.
Porti i Zakynthos është e vendosur 6 km larg Best Western Hotel Galaxy. Aeroporti Zakynthos është 8 km. Hoteli  gjithashtu ështe ndë  më  të vlerësuarat në Laganas!
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Best Western Hotel Galaxy
Kodi Ofertës :
O-ETR-643
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Zakynthos
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania