Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Palazzo di Zante Hotel & Waterpark All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-465 Hoteli Ofertës: Palazzo di Zante Hotel & Waterpark
Kategoria Ofertës: Plazh ne Zakynthos Vendi: Zakynthos, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

PALAZZO DI ZANTE 4* - VASSILIKOS, ZAKYNTHOS 
 Palazzo Di Zante ka 166 dhoma moderne të cilat jan të pajisura me të gjitha nevojat për të siguruar një qëndrim të rehatshem. Ky hotel me 4 yje përban pishinë të hapur dhe pishina për fëmijë, gjithashtu palestër, sauna etj. Palazzo është i projektuar si një pallat tradicional veneciane dhe është nje zgjedhje për familje edhe cifte.Hoteli gjithashtu ka Spa per te shlodhur dhe relaxuar pushusit e tij.
Brënda Kompleksit:
- Një Restorant 
- Pesë Bar-e
- Spa center
- Cinema
- Mini club (Pranë hotelit Imperial Beach)
- Pishinë të brëndshme
- Pishinë të jashtme
- Pishinë për fëmije dhe rëshkitëse
- Shopping Center Musses

Aktivitete dhe facilitete:
- Pool tables
- Gym 
- Sauna 
- Tennis court 
- Basketball 
- Volleyball 
- Massage
Paketa "All Inclusive" përfshinë:
- Mëngjes , Dreka, Darka
- Pije lokale (whisky, gin, vodka, rum and tequila. Draft beer‚ wine, cocktails, liqueurs, pije te lehta dhe ujë)
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Palazzo di Zante Hotel & Waterpark
Kodi Ofertës :
O-ETR-465
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Zakynthos
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania