Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur 5 ditor ne Zakynthos me transport Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-593 Hoteli Ofertës: Chrysafi
Kategoria Ofertës: Plazh ne Zakynthos me transport Vendi: Zakynthos, Greqi
Udhëtimi Radhës: 17/07/2019 - 21/07/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 175 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
17/07/2019 21/07/2019 5 Dite / 4 Net 200 € 0€ Mëngjes
21/07/2019 25/07/2019 5 Dite / 4 Net 200 € 0€ Mëngjes
25/07/2019 29/07/2019 5 Dite / 4 Net 200 € 0€ Mëngjes
29/07/2019 02/08/2019 5 Dite / 4 Net 200 € 0€ Mëngjes
02/08/2019 06/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
06/08/2019 10/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
10/08/2019 14/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
14/08/2019 18/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
18/08/2019 22/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
22/08/2019 26/08/2019 5 Dite / 4 Net 210 € 0€ Mëngjes
31/08/2019 04/09/2019 5 Dite / 4 Net 175 € 0€ Mëngjes
04/09/2019 08/09/2019 5 Dite / 4 Net 175 € 0€ Mëngjes
Pushime verore ne Zakynthos me transport dhe guide 

Datat e nisjeve:  / 5 Dite - 4 nete

➡ Nisje ne: 6Qershor 
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤99€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤135€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤120€ /Person

➡ Nisje ne: 10,14Qershor 
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤150€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤170€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤160€ /Person

➡ Nisje ne: 18Qershor 
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤159€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤180€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤175€ /Person

➡ Nisje ne: 22Qershor 
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤175€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤190€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤180€ /Person

➡ Nisje ne: 1, 5 Korrik
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤165€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤190€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤180€ /Person
🏩 Hotel Majestic 4*(All Inclusive) ➤335€ /Person

➡ Nisje ne: 9, 13,17, 21,25,29 Korrik
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤200€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤235€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤225€ /Person
🏩 Hotel Majestic 4*(All Inclusive) ➤355€ /Person
🏩 White Olive Elite Hotel  5* (All Inclusive) ➤435€ /Person

➡ Nisje ne: 2,6,10, 14, 18, 22 Gusht
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤210€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤245€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤235€ /Person
🏩 Hotel Majestic 4*(All Inclusive) ➤365€ /Person
🏩 White Olive Elite Hotel  5* (All Inclusive) ➤525€ /Person

➡ Nisje ne: 31 Gusht, 4 Shtator
🏩Chrysafi  (vetem darke)  ➤175€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤215€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤195€ /Person
🏩 Hotel Majestic 4*(All Inclusive) ➤345€ /Person
🏩 White Olive Elite Hotel  5* (All Inclusive) ➤480€ /Person

► Chrysafi  Hotel 
Femija  nga 0-2.99 vjec pa pagese
Femija  nga 3-7.99  vjec 40% skonto
Femija  nga 8-11.99  vjec 30% skonto
Wifi - Free
Ajer i Kondicionuar - Pagese Extra

► Ikaros Hotel 
Femija  nga 0-2.99 vjec pa pagese
Femija  nga 3-7.99  vjec 40% skonto
Femija  nga 8-11.99  vjec 30% skonto
Wifi - Pagese Extra
Ajer i Kondicionuar - Free

► Perkes Hotel
Nuk ka politika femijesh
Wifi - Pagese Extra
Ajer i Kondicionuar - Free

-------------------------- Programi i udhetimit 5 ditor-------------------------------
Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes .Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim .Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

  ►Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit) , , Shpella Blu , Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 25 euro per person ..Kthimi ne hotel . Mbremje e lire.(Personat qe nuk kan deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit).

  ►Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vasilikos beach , nje nder plazhet me te bukur ne te cilin keni mundsi te beni party ne anije gjate dites pervecse plazh . Opsionale , kohe e lire per plazh deri ne pasdite .Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube

Dita e katert: Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli I ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 15 euro per person .Pas vizites se breshkave opsionale vizite ne BALLKONIN E GJIRIT TE NAVAGIOS ,SHIPWRECK ( PAGESE EXTRA 10 EURO/PERSON dhe kjo vizite realizohet ne baze te pjesmarrjes se nje numri te konsiderueshem ) . Kthimi ne hotel .
 
Dita e peste: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Pushime te shkurtra gjate rruges. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Janine. Kthimi per ne Tirane. Fundi I sherbimit tone

Ne cmim perfshihet :
1.Akomodimi ne hotel per 4 nete
2.Baza e sherbimit te ushqimit sipas hoteleve te zgjedhur
3.Transporti me autobuz vajtje ardhje
4.Shoqerues shqiptar   

Ne cmim nuk perfshihet :
►Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
►Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
►Siguracioni jetës në udhetim (i këshillueshëm).
►Bileta e tragetit Kyllini-Zakynthos-Kyllini 
►Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion. 0.5 euro per dhome per nate ne hotel me 2* dhe 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3*, 3 euro per dhome ne nate ne hotele me 4 * dhe 4 euro per dhome ne nate ne hotele me 5 *.


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur 5 ditor ne Zakynthos me transport
Kodi Ofertës :
O-ETR-593
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Zakynthos me transport
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
17/07/2019 - 21/07/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 175 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania