Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur 7ditor ne Zakynthos me transport Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-596 Hoteli Ofertës: Chrysafi Studio
Kategoria Ofertës: Plazh ne Zakynthos me transport Vendi: Zakynthos, Greqi
Udhëtimi Radhës: 18/08/2019 - 24/08/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 209 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
18/08/2019 24/08/2019 7 Dite / 6 Net 209 € 0€ Vetëm Akomodim
24/08/2019 30/08/2019 7 Dite / 6 Net 209 € 0€ Vetëm Akomodim
Pushime verore ne Zakynthos me transport dhe guide 

Datat e nisjeve:  / 7Dite - 6nete

➡ Nisje ne: 25,31 Korrik
🏩Chrysafi  Studio (vetem akomodim)  ➤209€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤289€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤279€ /Person

➡ Nisje ne: 6, 12 Gusht
🏩Chrysafi   Studio(vetem akomodim)  ➤219€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤299€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤289€ /Person

➡ Nisje ne: 18, 24 Gusht
🏩Chrysafi   Studio(vetem akomodim)  ➤209€ /Person
🏩 Hotel Ikaros 2*(All Inclusive) ➤289€ /Person
🏩 Hotel Perkes 3*(Mengjes dhe darke) ➤279€ /Person

 -----------------------------------Programi i udhetimit 7 ditor -----------------------------------

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes .Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim .Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit) , , Shpella Blu , Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 25 euro per person ..Kthimi ne hotel . Mbremje e lire.(Personat qe nuk kan deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit ).

Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vasilikos beach , nje nder plazhet me te bukur ne te cilin keni mundsi te beni party ne anije gjate dites pervecse plazh . Opsionale , kohe e lire per plazh deri ne pasdite .Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube.

Dita e katert: Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli I ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 15 euro per person .Pas vizites se breshkave opsionale vizite ne BALLKONIN E GJIRIT TE NAVAGIOS ,SHIPWRECK ( PAGESE EXTRA 10 EURO/PERSON dhe kjo vizite realizohet ne baze te pjesmarrjes se nje numri te konsiderueshem ) . Kthimi ne hotel.

Dita e peste: Qendrim I lire per plazh .

Dita e gjashte: Qendrim I lire per plazh .

Dita e shtate: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Pushime te shkurtra gjate rruges. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Janine. Kthimi per ne Tirane. Fundi I sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet :
1.Akomodimi ne hotel per 6 nete
2.Baza e sherbimit te ushqimit sipas hoteleve te zgjedhur 
3.Transporti me autobuz vajtje ardhje 
4.Shoqerues shqiptar   

Ne cmim nuk perfshihet :
►Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
►Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
►Siguracioni jetës në udhetim (i këshillueshëm).
►Bileta e tragetit Kyllini-Zakynthos-Kyllini 
►Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion. 0.5 euro per dhome per nate ne hotel me 2* dhe 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3*, 3 euro per dhome ne nate ne hotele me 4 * dhe 4 euro per dhome ne nate ne hotele me 5 *.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur 7ditor ne Zakynthos me transport
Kodi Ofertës :
O-ETR-596
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Zakynthos me transport
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
18/08/2019 - 24/08/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 209 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania