Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Prage-Bratislave-Budapest Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-778 Hoteli Ofertës: Standart hotel
Kategoria Ofertës: Prage-Bratislave-Budapest, 26Nentor, 5Dite 399€ Vendi: Bratislave, Sllovaki
Udhëtimi Radhës: 26/11/2019 - 30/11/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 399 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
26/11/2019 30/11/2019 5 Dite / 4 Net 399 € 0€ Mëngjes
Prage- Bratislave-Budapest

Dita e Parë:
 Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Nisja më 15:00 - Mbrritje në Budapest më 16:25. Nisja për në Pragë. Udhëtimi zgjat rreth 6.5 orë pa ndalesa. Ndalesa të shkurtra për pushime. Mbrritje në Pragë rreth Mesnatës. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vzitohen: Haratchani, Kisha e Loretos, Kështjella e Pragës, ku ndodhet dhe Selia zyrtare e Presidentit, Bazilika brenda kështjellës dhe Galeria Kombëtare, Katedralja Shën Vitus, Bazilika e Shën Xhorxhit, Pallati Mbretëror, Rrugica e artë. Opsionale: Pasdite, Vizitë në qytetin piktoresk të Karlovy Vari-t.
Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitohen: Lagjia Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombëtar të Pragës, kalohet nëpërmjet sheshit të Qytetit të Ri, vizitohet Qyteti i Vjeter me sheshin e tij karakteristik, kalimi nëpërmjet kullës së orës astrologjike,kalimi dhe njohja me Urën e famshme të Charlsit e cila është e zbukuruar nga 30 statuja të stileve të ndryshme. 
Pasdite vonë, Nisje për në Bratisllavë. Udhëtimi zgjat rreth 4.5 orë pa ndalesa. Ndalesa të shkurtra për pushime. Mbrritje në Bratisllavë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike në Bratisllavë. Nisje direkt per në Budapest. Udhëtimi zgjat rreth 2.5 orë. Mbrritje ne Budapest. Vizitë panoramike e qytetit te Budapestit. Sistemim dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Pestë: Transferta për në Aeroportin e Budapestit. Nisja më 06:55. - Mbërritje më 08:20. Fluturimi për në Shqipëri.

Nisja më 26 Nëntor

Në pagesë janë përfshirë: 
1. Udhëtimi vajtje - ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.
OPSIONALE: Vizitë në qytetin piktoresk të Karlovy Vari-t 18€
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Prage-Bratislave-Budapest
Kodi Ofertës :
O-ETR-778
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Prage-Bratislave-Budapest, 26Nentor, 5Dite 399€
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
26/11/2019 - 30/11/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Sllovaki
Cmimi Ofertës :
Nga 399 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania