Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rome - Firenze Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-83 Hoteli Ofertës: Hotel standart
Kategoria Ofertës: Rome - Firenze, 27Nentor, 5Dite, 259 € Vendi: Rome, Itali
Udhëtimi Radhës: 27/11/2019 - 01/12/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 259 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
27/11/2019 01/12/2019 5 Dite / 4 Net 259 € 0€ Mëngjes
Nje fundjave ndryshe ne Firence dhe Rome .

Dita e parë :
Nisja nga Tirana me autobus për në Durrës. Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Sistemimi dhe Fjetje në Traget. 

Dita e dytë :
Mbërritja në Bari më 07.00. Transferta me autobus për në Firence. Udhëtimi zgjat 7 orë pa ndalesa. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritje në Firence.Vizitë panoramike e qytetit: Piazza Della Signora, Sheshi D’Uomo, Sheshi San Lorenzo, Muzeu Davide, Sheshi San Maria Novella, San Trinita, Ponte Vecchio dhe Pallati Piti. Sistemimi dhe Fjetje në hotel.

Dita e tretë :
Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Romë rreth orës 07.30. Udhëtimi zgjat rreth 3 orë. Vizitë panoramike e Romës: Piazza Del Popolo, Via Del Corso, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Venezia, Piazza Di Spanja, Piazza Navona, Koloseum. Sheshi San Pietro. Fjetje në Hotel.

Dita e katërt :
Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në Bari. Udhëtimi zgjat rreth 5 orë pa ndalesa. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritje në Bari. Nisja me traget për në Durrës në orën 22.00. Sistemimi dhe Fjetje në traget.

Dita e pestë :Mbërritja në Durrës në 07.00. Vazhdimi i udhëtimit për në Tiranë.

Cmimi 259 euro per person ne dhome dyshe .

Ne cmim perfshihet :
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me traget
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim 2 netë në hotel dhe 2 netë në kabinë të brendshme në traget.
4. Mëngjeset vetëm në Hotel..
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në cmim nuk përfshihet :
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rome - Firenze Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-83
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Rome - Firenze, 27Nentor, 5Dite, 259 €
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
27/11/2019 - 01/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Nga 259 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania