Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tour ne Sarajeve Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-416 Hoteli Ofertës: Hotel Standart
Kategoria Ofertës: Sarajeve 21Mars,11Prill 3Dite 89 € Vendi: Sarajeve, Bosnje
Udhëtimi Radhës: 11/04/2020 - 13/04/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 89 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
11/04/2020 13/04/2020 3 Dite / 2 Net 89 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
SARAJEVE 2 nete/ 3 dite

Dita 1.
Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Mostar, ku vizitohen: Ura e Mostarit, Katedralja dhe Xhamia. Vazhdon udhëtimi për në Sarajevë. Mbërritja në Sarajevë. Sistemimi dhe Darkë në Hotel.
Dita 2 .
Mëngjes në Hotel. Vizitë panoramike e Monumenteve të Sarajevës, si Kështjella, Rrugët Saraç, Kazandziluk dhe Bravadziluk Kulla e Sahatit, etj. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita 3. Mëngjesi në Hotel. Kthimi per në Tiranë, nëpërmjet Medjugorje. Vizitë e Katedrales së Zonjës së Paqes. Vazhdon udhëtimi për në Tiranë.

                                                  Cmimi 89eur p/person
Ne cmim per fshihet  :
Udhetimi  me autobus komod
Akomodimi ne hotel per 2 nete
Mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e qendrimit
Guide dhe asistence nga agjensia

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tour ne Sarajeve
Kodi Ofertës :
O-ETR-416
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Sarajeve 21Mars,11Prill 3Dite 89 €
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
11/04/2020 - 13/04/2020
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Bosnje
Cmimi Ofertës :
Nga 89 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania