Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Splendid Hotel Conference & Spa Resort Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-496 Hoteli Ofertës: Splendid Hotel Conference & Spa Resort
Kategoria Ofertës: Splendid Conference Resort & Spa, 3Dite, 256€ Cifti, 3Dite, 292€ Familja (2te rritur dhe 2femije) Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Oferte Speciale nga Splendid Conference & Spa Resort 5* ne Budva- Mal I Zi

Paketa In Love Again 256€ CIFTI

Ne cmim perfshihet:
 • Akomodim ne hotel 2nete ne dhome me pamje nga deti
 • Mengjesi per te gjitha ditet e qendrimit 
 • Shampanje dhe surprize ne dhome diten e mberritjes ne hotel
 • Nje darke ne restorantin aziatik Promenada
 • Perdorimi falas i  pishines, hamamit, sauna, banjo turke, palestres.
 • Parking falas
  Check-out i vone deri ne oren 18.00
Paketa Familjare  292€ FAMILJA (2 te rritur dhe 2 femije deri ne 11vjec)
Ne cmim perfshihet:
 • Akomodim ne hotel 2nete ne dhome superiore me pamje nga mali
 • Mengjes dhe darke e perfshire 
 • Biskota per femijet
 • Programacion per femijet, hyrje ne Clubin e tyre 
 • Masazh per prinderit (25minuta)
 • Perdorimi falas i  pishines, hamamit, sauna, banjo turke, palestres.
 • Check-out i vone deri ne oren 18.00

Shenim: 
 • Ne cmim nuk eshte e perfshire taksa e turistit 1.50€ dite/personi
               
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Splendid Hotel Conference & Spa Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-496
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Splendid Conference Resort & Spa, 3Dite, 256€ Cifti, 3Dite, 292€ Familja (2te rritur dhe 2femije)
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania