Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Stamboll - 3 Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-501 Hoteli Ofertës: Hotel Aspen
Kategoria Ofertës: Stamboll, 31 Tetor,1,7,8,14,15,21,22,28,29,30 Nentor , 3Dite, 219 € Vendi: Stamboll, Turqi
Udhëtimi Radhës: 31/10/2019 - 02/11/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Avion
Nga 219 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
31/10/2019 02/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
01/11/2019 03/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
07/11/2019 09/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
08/11/2019 10/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
14/11/2019 16/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
15/11/2019 17/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
21/11/2019 23/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
22/11/2019 24/11/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
28/11/2019 30/11/2019 3 Dite / 2 Net 239 € 0€ Mëngjes
29/11/2019 01/12/2019 3 Dite / 2 Net 239 € 0€ Mëngjes
30/11/2019 02/12/2019 3 Dite / 2 Net 219 € 0€ Mëngjes
Stamboll - 3 Dite 

Dita e Parë: 
Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbrritja në Stamboll në 06.20. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Pa mbrritur në Qender, në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Pasdite, shkohet në Qendrën e Vjetër Tragtare Kapili Carshi. Fjetje në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës. Fjejte në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë. Pasdite, OPSIONALE:Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Nisja më 31 Tetor, 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, 30 Nëntor

Kujdes: 
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

Në cmim përfshihet:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

Hotel ku do akomodohet grupi - Aspen 4*

OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë 5€.
2. Shtesë për 2Darka 15€ për 2 netë.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Stamboll - 3 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-501
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Stamboll, 31 Tetor,1,7,8,14,15,21,22,28,29,30 Nentor , 3Dite, 219 €
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
31/10/2019 - 02/11/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 219 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania