Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur i madh i Anadollit All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-772 Hoteli Ofertës: Hotel Aspen
Kategoria Ofertës: Turi i madh i Anadollit ,20Shtator, 8Dite 499€ Vendi: Cappadocia, Turqi
Udhëtimi Radhës: 20/09/2019 - 27/09/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Avion
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
20/09/2019 27/09/2019 8 Dite / 7 Net 499 € 0€ All Inclusive
Dita e Parë. Takimi në aeroportin e Rinasit. Nisja nga Rinasi në orën 04.30. Mbrritja ne Aeroportin e Antaljas në orën 07.20, charter direkt. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Antalyas. All Inclusive në Hotel.
Dita e Dytë. Vizitë me Shoqërues në qytetin e Antalyas. Mundësi për blerje në dyqanet e qytetit dhe vizitë në Shelale një nga ujvarat e famshme të Turqisë. All Inclusive në Hotel.
Dita e Tretë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.
Dita e Katërt. Nisja për në Pamukkale. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbërritja në Pamukkale. Sistemimi në hotel. Mbas mbërritjes, vizitë në ujrat termale të Pamukkale-se, vizitë në Pishinën e Kleopatrës dhe kodrën e pambuktë. Darkë në Hotel.
Dita e Pestë. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Kusadasi. Gjatë rrugës vizitë në qendrën arkeologjike të Efesit. Hyrja është opsionale. Pas mbërritjes në Kushadasi, sistemimi dhe Darka në Hotel. Pas darkës një shëtitje panoramike në qytetin e Kushadasit. Darkë në Hotel.
Dita e Gjashtë. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në qytetin e Izmirit. Vizitë e panoramike e qytetit, ku vizitohet Kalaja e Izmirit etj. Nisja për në Bursa. Gjate rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Bursa. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Shtatë. Mëngjesi në Hotel. Vizitë e shkurtër në Bursa. Nisja për në Stamboll. Pas mbrritjes në Stamboll. Vizitë në Xhaminë Blu, Hipodrom, Shën Sofi (Hyrja është opsionale), Ura e Gallatës, Camlixha, Dollma Bahce (Hyrja është opsionale), Ura e varur e Bosforit. Sistemi dhe Darkë në hotel.
Dita e Tetë. Mëngjesi në Hotel. Të lirë deri në Transfertën për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja në orën 14.50. Mbërritja në Tiranë.

Nisje më 20 Shtator
Antalya
Pamukale
Kushasasi
Bursa
Stamboll

Hotel Aspen 4*

http://aspenhotelistanbul.com/

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 499 Euro

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotele 3 dhe 4 yje për 7 netë qëndrimi.
4. All Inclusive në Antalya, Mëngjezet dhe darkat në të gjithë destinacionet e tjera.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur i madh i Anadollit
Kodi Ofertës :
O-ETR-772
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Turi i madh i Anadollit ,20Shtator, 8Dite 499€
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
20/09/2019 - 27/09/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania