Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Kroçiere në Ishujt Grekë 7Nete dhe 8Dite Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-602 Hoteli Ofertës: Celestyal Cruise
Kategoria Ofertës: Udhetime me Krociera Vendi: Athine, Greqi
Udhëtimi Radhës: 19/08/2019 - 26/08/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Krociere
Nga 1199 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
19/08/2019 26/08/2019 8 Dite / 7 Net 849 € 0€ Ulta All Inclusive
26/08/2019 02/09/2019 8 Dite / 7 Net 849 € 0€ Ulta All Inclusive
02/09/2019 09/09/2019 8 Dite / 7 Net 1199 € 0€ Ulta All Inclusive
09/09/2019 16/09/2019 8 Dite / 7 Net 779 € 0€ Ulta All Inclusive
Krociere në Ishujt Grekë
Dita e Parë, E Hënë:
 Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Crystal, në Pireus, Athinë. Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 21.00.

Dita e Dytë, E Martë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 07.00. Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Darkë në Kroçiere.

Dita e Tretë, E Mërkurë: Mëngjesi në Kroçiere. Nisja nga Mykonos në orën 07.00. Drekë në Kroçiere. Mbrritja në Ishullin Milos në orën 13.00. Shëtitje Opsionale në Milos. Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 23.59.

Dita e Katërt, E Enjte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 08.00. Vajte Ardhje me Autobus në fshatin Oia. Drekë në Kroçiere. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Darkë në Kroçiere.
Dita e Pestë, E Premte: Mëngjesi në Kroçiere. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 23.00.

Dita e Gjashtë, E Shtunë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orë 07.00. Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 20.30.

Dita e Shtatë. E Diel: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 11.30. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 17.00. Darkë në Kroçiere.

Dita e Tetë, E Hënë: Mëngjesi në Kroçiere. Mbërritje në Pireus, Athinë. Zbritja në Port.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në Kroçieren Celestyal Crystal
2. Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere.
3. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit, Skeda Blu.
4. Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere.
5. Vajtje - Ardhje me Autobus për në Fshatin Oia, gjatë zbritjes në Santorini.
5. Ekskursion dhe Vizitë në Efes gjatë zbritjes në Kushadasi, Ekskursion dhe Vizitë në Santorini dhe Ekskursion dhe Vizitë në Kretë. 
6. Taksat Portuale.
7. Bakshishet.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Transporti Vajtje Ardhje.
3. Hyrjet në Monumentet dhe Muzeumet.
4. Në zbritjet në porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti në qytet atje ku është e nevojshme pas Zbritjes nga Kroçierja dhe Shëtitjet Opsionale në Vendet e Zbritjes.

KABINAT
Kabinë e Brendshme IA (Max: 4 Rritur)
IB - Interior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.
Kabinë e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
ID - Interior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.
Kabinë e Brendshme IC (Max: 2 Rritur)
IF - Interior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.
Kabinë e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
XB – Exterior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~11,3 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Porthole at deck 2 or a Window at deck 3.
Kabinë e Jashtme XC (Max: 4 Rritur)
XD – Exterior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~11,66 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.
Kabinë e Jashtme XD (Max: 2 Rritur)
XF – Exterior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~11,66 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.
Suitë SJ (Max: 3 Rritur)
SJ – Junior Suites at deck 7 (Apollo) (~28 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 2 lower beds, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Large Window.
Suitë SB (Max: 3 Rritur)
SB – Balcony Suites at deck 9 (Hera) (~22,5 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub or Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.
Suitë SG (Max: 3 Rritur)
SG – Grand Suites at deck 9 (Hera) (~34,17 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub and Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Kroçiere në Ishujt Grekë 7Nete dhe 8Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-602
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Udhetime me Krociera
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
19/08/2019 - 26/08/2019
Transporti :
Krociere
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 1199 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania