Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Vjene 3Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-787 Hoteli Ofertës: Standart hotel
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Viene, Austri
Udhëtimi Radhës: 31/12/2019 - 02/01/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Avion
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
31/12/2019 02/01/2020 3 Dite / 2 Net 349 € 0€ Mëngjes

Viti i Ri ne Vjenë 3 Dite

Dita e Parë, 31 Dhjetor 2019: Fluturimi Direkt Tiranë - Vjenë. Nisja më 13.20. - Mbrritje në Vjenë më 15.00. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel.Opsionale: Viti i Ri me zgjdhje opsionale.
Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 1 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës,si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 2 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Vjenës. Nisja më 11.00. Fluturimi Vjenë - Tiranë. Mbërritja në Tiranë më 12.35.

Në pagesën përfshihen:
1. Fluturimi direkt Tiranë - Vjenë - Tiranë.
2. Fjetje në Hotel 2 netë në Vjenë.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitje dhe Transferta me Autobus.
5. Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Vjene 3Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-787
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
31/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Austri
Cmimi Ofertës :
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania