Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Paris 5 Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-339 Hoteli Ofertës: Standart hotel
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Paris, France
Udhëtimi Radhës: 29/12/2019 - 02/01/2020 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 549 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
29/12/2019 02/01/2020 5 Dite / 4 Net 549 € 0€ Mëngjes
Viti i Ri ne Paris 5Dite dhe 4Nete (29Dhjetor-2Janar).

Dita 1 :
Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 19:25. Mbrritja në Paris në 22:05. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2 :Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen:  Sheshi I Katedrales Notre Dame,  Muzeu Luvrit. Kulla Eiffel, Harku i Triumfit, Place du Trocadero, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 3 :Mëngjesi në Hotel. Paradite, Vizitë në Versajë. Pasdite Vizitë në: Opera Garnier, Place Vendome, Place de La Concorde, Assemblee Nationale, Tuneli nen Pont D’Alma. Shetitje me Anije ne Lumin Seine.  Fjetje ne Hotel.
OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri

Dita 4:Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Harkun e Triumfit, Shetitje ne Champs Elysees. Te lire ne Galerite Lafayete. Vizite ne La Defense, Te lire ne Qendren Tregtare. Vizite ne Baziliken Sacre Coer dhe Mulin Rouge. Shëtitje e lirë në Kopshtin e Luxemburgut dhe Panteon. Fjetje ne Hotel.


Dita 5:Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja në orën 06:55 Mbërritja në Tiranë në orën 09.30.

OPSIONALE:Darka e Vitit të Ri në:
- Cabaret Moulin Rouge €500http://www.moulinrouge.fr/
- Cabaret Paradis Latin €360http://www.paradislatin.com/
- Bateaux Mouches €375http://www.bateaux-mouches.fr/
- Bateau Marina de Paris €269http://www.marina-de-paris.com/
- Cabaret Pau Brasil €250http://www.paubrasil.fr/
- Cabaret Happy Days €235http://www.happydaysparis.com/
- Restaurant Spectacle Brasil Tropical €250http://www.brasiltropical.com/

Ne Cmim perfshihet ;
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 4 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Ne Cmim nuk perfshihet ;
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Paris 5 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-339
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
29/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
France
Cmimi Ofertës :
Nga 549 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania