Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Berlin 5 Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-788 Hoteli Ofertës: standart
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Berlin, Gjermani
Udhëtimi Radhës: 29/12/2019 - 02/01/2020 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
29/12/2019 02/01/2020 5 Dite / 4 Net 499 € 0€ Mëngjes
Viti i Ri ne Berlin 5 Dite 
Dita e Parë, 29 Dhjetor 2019: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi direkt Podgoricë - Berlin. Nisja nga Podgorica në orën 10.00. Mbrritja në Berlin në orën 12:00. Udhëtimi me Autobus për në Dresden. Mbrritja në Dresden. Vizitë rreth 2 orë në Monumentet e Dresdenit. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 30 Dhjetor 2019: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Leipzig. Mbrritje në Leipzig. Pasdite, Vizitë rreth 2 orë e Monumenteve të Leipzigut. Nisje për në Potsdam, Mrritje në Potsdam. Vizitë e Monumenteve tè Potsdamit. Vazhdimi udhëtimit për në Berlin. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 31 Dhjetor 2019: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Berlinit, si: Porta e Bradenburgut, Reichstag, Katedralja e Berlinit, Flea Market, Pallati Charlottenburg etj. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 1 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Potsdamer Platz, Jewish Muzeum, Checkpoint Charlie, Alexander Platz, Muri i Shembur i Berlinit, Pasdite, Të lirë për shopping.

Dita e Pestë, 2 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Berlinit. Flutuimi për në Podgoricë, Nisja në orën 16.15. Mbrritja në 18.45. Transferimi me autobus nga Podgorica në Tiranë.
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Podgoricë - Berlin - Podgoricë.
2. Transferta dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodimi në hotel për4 netë.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Podgoricës.
7. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Berlin 5 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-788
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
29/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Gjermani
Cmimi Ofertës :
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania