Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sofje - Selanik Tour Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-782 Hoteli Ofertës: Standart hotel
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Selanik, Greqi
Udhëtimi Radhës: 30/12/2019 - 02/01/2020 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 139 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
30/12/2019 02/01/2020 4 Dite / 3 Net 139 € 0€ Mëngjes
Sofje - Selanik 4 Dite, 30Dhjetor

Dita e parë
: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.

Dita e dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. 
Opsionale: Darka Speciale e Vitit të Ri në Hotel Marinela 5*.

Dita e tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Sofja me autobus në drejtim të Selanikut. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Selanik. Sistemimi në Hotel. Shëtitje Panoramike në Monumentet e Qytetit. Darkë në Hotel

Dita e katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Selaniku për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

OPSIONALE:
- Darka Speciale në Hotel Marinela 5* shtese 60€ - Argëtim, DJ, Pije të përfshira.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sofje - Selanik Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-782
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
30/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 139 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania