Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Amsterdam - Bruksel 6Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-658 Hoteli Ofertës: standart
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Amsterdam, Hollande
Udhëtimi Radhës: 30/12/2019 - 04/01/2020 || 5 Net dhe 6 Ditë
Transporti: Avion
Nga 599 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
30/12/2019 04/01/2020 6 Dite / 5 Net 599 € 0€ Mëngjes
Viti i Ri në Amsterdam- Bruksel 6Ditë / 5Netë (30Dhjetor - 4 Janar).

Dita e Parë: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 10:40. Mberritja në Amsterdam në orën 13:30. Nisja për në Bruges të Belgjikës. Ndalesë dhe vizitë e shkurtër në Bruges. Vazhdon udhëtimi për në Bruksel. Mbërritja në Bruksel. Sistemimi në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë:
Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore te tij. Vizitohen: Sheshi më i bukur i Brukselit Grand Place, Shtatorja Kineze dhe Kulla Japoneze, Katedralja e Shën Mikelit, Rezidenca Mbretërore, Parlamenti, Pallati i Drejtësisë, Godinat kryesore te Qeverise etj.
OPSIONALE: Darka Speciale e Vitit të Ri.
Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Utrecht. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Me pas vazhdon udhëtimi pët në Amsterdam. udhëtimi për në Utrecht. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Me pas vazhdon udhëtimi pët në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Pestë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Gjashtë:Mëngjesi në Hotel. Paradite, Shopping në nje Qendër Tregtare. Transferimi për në aeroport. Fluturimi me avion direkt në orën 17:10. Mbrritja në Tiranë në orën 19:45.

Në pagesë përfshihen: 
1 . Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 5 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 25 cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Amsterdam - Bruksel 6Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-658
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
5 Net dhe 6 Ditë
Nisja e Radhës :
30/12/2019 - 04/01/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Hollande
Cmimi Ofertës :
Nga 599 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania