Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Avala Resort & Villas Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri

Kodi Ofertës: O-ETR-428 Hoteli Ofertës: Avala Resort & Villas
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 30/12/2019 - 01/01/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 196 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
30/12/2019 01/01/2020 3 Dite / 2 Net 196 € 0€ Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
31/12/2019 02/01/2020 3 Dite / 2 Net 196 € 0€ Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
Paketa per Vitin e Ri  ne Hotel Avala Resort & Villas 4*- Budva
 • Cmimi: 196 €/person per 2 nete – Dhome standarte, 216€ – Dhome superiore per nisje ne date 30, 31 Dhjetor
  Cmimi: 249 €/person 
  per 3 nete – Dhome standarte, 275€ – Dhome superiore per nisje ne date 29,30,31 Dhjetor
  Cmimi: 285 €/person per 4 nete – Dhome standarte, 315€ – Dhome superiore  per nisje ne date 29,30,31 Dhjetor

  Paketa perfshin:
 • Mengjes dhe darka  bufe e hapurt gjate gjithe diteve te qendrimit
 • Darka Gala e Vitit te Ri ne 31 dhjetor ne  Restorant Avala 
 • Dreka e dates 1 Janar 
 • Perdorimi falas i pishines se brendshme, saunas dhe fitness
 • Parking i siguruar
 • 20% ulje per cdo trajtim ne SPA
 • Check-out i vonshem nga hoteli ne varesi te vlefshmerise se dhomave
Femijet 2-6.99vjec paguajne vetem taksen e turistit kur ndajne krevatin me prinderit  per 2 nete, darka e Vitit te Ri per femije 3-11.99 vjec 38Eur.
Femijet mbi 12vjec paguajne 75eur per darken Gala. 
Femijet 2-11.99 vjec ne krevat shtese 20Eur/dita + darka Gala e Vitit te Ri

 • Dhoma teke 314Eur per 2 nete
 • Dhoma teke 402Eur per 3 nete
  Dhoma teke 460Eur per 4 nete
Shenim: Taksa e turistit 1.5Eur/person/dita extra pagese. 


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Avala Resort & Villas
Kodi Ofertës :
O-ETR-428
Tipi Ofertës :
Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
30/12/2019 - 01/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 196 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania