Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Bianca Resort & Spa ne Kolashin Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri

Kodi Ofertës: O-UTR-50 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 30/12/2019 - 02/01/2020 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Individual
Nga 445 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
30/12/2019 02/01/2020 4 Dite / 3 Net 445 € 72€ Mëngjes dhe Darkë
VITI I RI  NE BIANCA RESORT & SPA 5*- KOLASHIN
PER QENDRIM 30DHJETOR - 2 JANAR (Minimum qendrimi 3nete)

Dhoma teke - 790€ 
Dhoma dyshe -445€ /Person 
Junior Suite - 655€ / Person 

Femijet nga 0 -6.99 vjec jane falas ne akomodim ( paguajne vetem taksen e turistit )
Femijet nga 7-11.99 vjec ne dhome dyshe me dy te rritur 24Eur/ per nate/ per femije

Ne cmim jane te perfshira:
- Mengjesi dhe darka  per tere ditet e qendrimit
- Qendrimi ne Bianca Resort & Spa per 3nete dhe 4 dite
- Perdorimi i pishines, saunes apo sallave te fitnessit te hotelit
- Parking falas i garantuar
- Darka Gala e Vitit te Ri  ( Pijet nuk jane te perfshira)
- Muzike ne date 31 dhe date 1 Janar 

Te ftuar ne date 31.12. Jadranka Barjaktarevic dhe  Bojan Delic dhe ne date 1 Janar Miroslav Ilic, Jadranka Barjaktarevic  & Bojan Delic

 Shenim: Ne cmim nuk eshte e perfshire taksa e turistit 1.3eur/dita personi.
              Udhetimi eshte individual

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Bianca Resort & Spa ne Kolashin
Kodi Ofertës :
O-UTR-50
Tipi Ofertës :
Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
30/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 445 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania