Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne Hotel Radika Mavrove Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri

Kodi Ofertës: O-ETR-65 Hoteli Ofertës: Hotel Radika
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Mavrove, Maqedoni
Udhëtimi Radhës: 30/12/2019 - 02/01/2020 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Individual
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
30/12/2019 02/01/2020 4 Dite / 3 Net 349 € 0€ Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
31/12/2019 03/01/2020 4 Dite / 3 Net 349 € 0€ Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
Kaloni nderrimin e viteve ne Radika Hotel 5* ne Mavrove , Maqedoni . Oferta eshte e vlefshme nga data 29.12.2018 deri me 03.01.2019

Cmimi 349euro personi(3 nete)
ne dhome dyshe superiore ( sip.28-35m2)
Femijet nga 0-3.99 vjec jane falas
Femijet nga 4-11.99 vjec me dy te rritur ne dhome 159eur
Person i trete ne dhome eshte 279eur .
Suplementi per person ne dhome teke 110eur .

Ne cmim perfshihet :
*Akomdimi ne hotel per 3 nete  ( ku mund te zgjidhni nga data 29 Dhjetor deri ne 03 Janar  qendrimin tuaj )
*Mengjesi dhe darka per gjithe kohen e qendrimit
*Darka Gala e Vitit te Ri me muzike Live dhe pije alkoolike dhe joalkoolike vendase
*Muzike gjate darkave date 1 dhe 2 Janar
*Wi-Fi ne cdo dhome
*Parking i garantuar
*Transferte falas nga hoteli per ne qendren e skive Zare Lazarevski

Ne cmim nuk perfshihet:
Darka Gala per vizitore te jashtem 100eur p/person.

Shenim: Udhetimi eshte individual.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne Hotel Radika Mavrove
Kodi Ofertës :
O-ETR-65
Tipi Ofertës :
Mëngjeset dhe Darka Vitit te Ri
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
30/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Maqedoni
Cmimi Ofertës :
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania