Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Vjene Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-670 Hoteli Ofertës: Standart
Kategoria Ofertës: Vjene 28Nentor 4 Dite, 329 € Vendi: Viene, Austri
Udhëtimi Radhës: 28/11/2019 - 01/12/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Avion
Nga 329 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
28/11/2019 01/12/2019 4 Dite / 3 Net 329 € 0€ Mëngjes
28/11/2019 01/12/2019 4 Dite / 3 Net 329 € 0€ Mëngjes
Vjene 

Dita e Parë:
 Nisja me Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër - Vjenë. Nisja më 08:15 - Mbrritje në Vjenë më 09:50. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasdite shëtitje e lirë. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë:Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në hotel. Transfertë për në Aeroportin e Vjenës. Fluturimi për në Ohër. Nisja më 06:05 - Mbrritje më 07:45. Kthimi me Autobus për në Tiranë.

 Pagesa përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Oher -Vjene -Oher
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Pagesa nuk përfshin:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Vjene
Kodi Ofertës :
O-ETR-670
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Vjene 28Nentor 4 Dite, 329 €
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
28/11/2019 - 01/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Austri
Cmimi Ofertës :
Nga 329 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania