Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike ne Greqi
Labranda Sandy Beach Resort
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: All Inclusive

Labranda Sandy Beach Resort


Kategoria e Ofertës: Plazh Ne Korfuz
Shteti: Greqi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-720
Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: All Inclusive

Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Halkidiki
Shteti: Greqi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-716
Mykonos Blu Grecotel Exclusive Resort
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes

Mykonos Blu Grecotel Exclusive Resort


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Mykonos
Shteti: Greqi
Transporti: Charter
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-715
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Siguracion Shëndetësor
Irene Palace hotel
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: All Inclusive

Irene Palace hotel


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Rhodos
Shteti: Greqi
Transporti: Charter
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-714
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Siguracion Shëndetësor
Afroditi Venus Beach Resort & Spa
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes

Afroditi Venus Beach Resort & Spa


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Santorini
Shteti: Greqi
Transporti: Charter
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-713
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Siguracion Shëndetësor
Pomegranate Wellness Spa Hotel
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes

Pomegranate Wellness Spa Hotel


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Halkidiki
Shteti: Greqi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-651
Best Western Hotel Galaxy
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Best Western Hotel Galaxy


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Zakynthos
Shteti: Greqi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-643
Kroçiere Në Ishujt Grekë Dhe Kusadasi 5Nete dhe 6Dite
5 Net dhe 6 Ditë || 25/08/2019 - 30/08/2019
Tipi Paketes: Të Treja Vaktet

Kroçiere Në Ishujt Grekë Dhe Kusadasi 5Nete dhe 6Dite


Kategoria e Ofertës: Udhetime me Krociera
Shteti: Greqi
Transporti: Krociere
Nisja e Radhës: 25/08/2019 - 30/08/2019
Qëndrimi: 5 Net dhe 6 Ditë
Nga 539 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-604
Kroçiere në Ishujt Grekë 7Nete dhe 8Dite
7 Net dhe 8 Ditë || 19/08/2019 - 26/08/2019
Tipi Paketes: Ultra All Inclusive

Kroçiere në Ishujt Grekë 7Nete dhe 8Dite


Kategoria e Ofertës: Udhetime me Krociera
Shteti: Greqi
Transporti: Krociere
Nisja e Radhës: 19/08/2019 - 26/08/2019
Qëndrimi: 7 Net dhe 8 Ditë
Nga 1199 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-602
Tur 6 ditor Lefkada-Parga-Janina
5 Net dhe 6 Ditë || 18/08/2019 - 23/08/2019
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Tur 6 ditor Lefkada-Parga-Janina


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Lefkada me transport
Shteti: Greqi
Transporti: Autobus
Nisja e Radhës: 18/08/2019 - 23/08/2019
Qëndrimi: 5 Net dhe 6 Ditë
Nga 249 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-598
 • Transporti me Autobus
 • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania