Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Dubai- Abu Dhabi, 5, 12Mars 5Dite, 599€
Dubai -5 Dite
4 Net dhe 5 Ditë || 05/03/2020 - 09/03/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Dubai -5 Dite


Kategoria e Ofertës: Dubai- Abu Dhabi, 5, 12Mars 5Dite, 599€
Shteti: Emirate
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 05/03/2020 - 09/03/2020
Qëndrimi: 4 Net dhe 5 Ditë
Nga 599 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-84
  • Transporti me Autobus
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania