Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Paris, 12Mars, 4 Dite,469€, 19Mars, 4 Dite,499€
Tur Kulturor ne Paris me avion
3 Net dhe 4 Ditë || 12/03/2020 - 15/03/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur Kulturor ne Paris me avion


Kategoria e Ofertës: Paris, 12Mars, 4 Dite,469€, 19Mars, 4 Dite,499€
Shteti: France
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 12/03/2020 - 15/03/2020
Qëndrimi: 3 Net dhe 4 Ditë
Nga 469 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-509
  • Transporti me Autobus
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania