Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Amsterdam - Bruksel Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-96 Hoteli Ofertës: Hotel
Kategoria Ofertës: Amsterdam- Bruksel, 25 Nentor, 5Dite 499€ Vendi: Amsterdam, Hollande
Udhëtimi Radhës: 25/11/2019 - 29/11/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
25/11/2019 29/11/2019 5 Dite / 4 Net 499 € 0€ Mëngjes
Zbuloni Bukurite e Amsterdamit dhe Brukselit

Dita 1: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 10:40. Mberritja në Amsterdam në orën 13:30. Nisja për në Bruksel. Udhëtimi zgjat 2.5 orë pa ndalesa. Mbërritja në Bruksel. Sistemimi në Hotel. Vazhdon vizitë panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore te tij. Vizitohen: Sheshi më i bukur i Brukselit Grand Place, Shtatorja Kineze dhe Kulla Japoneze, Katedralja e Shën Mikelit, Rezidenca Mbretërore, Parlamenti, Pallati i Drejtësisë, Godinat kryesore te Qeverise etj. Fjetje në Hotel.

Dita 2: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Bruges të Belgjikës. Ndalesë dhe vizitë e shkurtër në Bruges. Vazhdon udhëtimi për në Utrecht. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Me pas vazhdon udhëtimi pët në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 3: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita 4: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita 5: Mëngjesi në Hotel. Paradite shopping në një qendër tregtare. Transferimi për në aeroport. Fluturimi me avion direkt në orën 17.10. Mbërritja në Tiranë në orën 19.45.

Paketa  perfshin :
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion me bagazh dore
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel per 4 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

  Paketa nuk  përfshin:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Amsterdam - Bruksel Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-96
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Amsterdam- Bruksel, 25 Nentor, 5Dite 499€
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
25/11/2019 - 29/11/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Hollande
Cmimi Ofertës :
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania