Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Makina me Qera

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta Turistike dhe Paketa Turistike
Sivota Hotel
7 Net dhe 8 Ditë || 01/06/2017 - 08/06/2017
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Sivota Hotel


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Greqi
Shteti: Greqi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: 01/06/2017 - 08/06/2017
Qëndrimi: 7 Net dhe 8 Ditë
Nga 299 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-561
DIAMOND ELITA HOTEL & SPA
6 Net dhe 7 Ditë || 26/05/2017 - 01/06/2017
Tipi Paketes: All Inclusive

DIAMOND ELITA HOTEL & SPA


Kategoria e Ofertës: Plazh ne Antalya
Shteti: Turqi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 26/05/2017 - 01/06/2017
Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë
Nga 329 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-560
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
Fundjave ne Four Points by Sheraton Kolashin
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Fundjave ne Four Points by Sheraton Kolashin


Kategoria e Ofertës: 👫 Paketa Individuale
Shteti: Mali Zi
Transporti: Individual
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-558
Muaj mjalti ne Maldive
6 Net dhe 7 Ditë || 05/05/2017 - 11/05/2017
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Muaj mjalti ne Maldive


Kategoria e Ofertës: Udhëtime Ekzotike
Shteti: Maldive
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 05/05/2017 - 11/05/2017
Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë
Nga 1409 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-557
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
Tur kulturor ne Shen Petersburg
7 Net dhe 8 Ditë || 10/05/2017 - 17/05/2017
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur kulturor ne Shen Petersburg


Kategoria e Ofertës: 👪 Paketa ne Grup
Shteti: Rusi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 10/05/2017 - 17/05/2017
Qëndrimi: 7 Net dhe 8 Ditë
Nga 889 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-556
 • Transporti me Autobus
 • Transporti me Avion
 • Guidë në Shqip
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Shoqërues Shqipëtar
Tur ne qytetet Skandinave Stockholm - Oslo -Gothenburg-Malmo
4 Net dhe 5 Ditë || 24/05/2017 - 28/05/2017
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur ne qytetet Skandinave Stockholm - Oslo -Gothenburg-Malmo


Kategoria e Ofertës: 👪 Paketa ne Grup
Shteti: Suedi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 24/05/2017 - 28/05/2017
Qëndrimi: 4 Net dhe 5 Ditë
Nga 549 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-554
 • Transporti me Autobus
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Shoqërues Shqipëtar
Tur kulturor ne Strasbourg - Shtutgart
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur kulturor ne Strasbourg - Shtutgart


Kategoria e Ofertës: 👪 Paketa ne Grup
Shteti: France
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-553
 • Transporti me Autobus
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Shoqërues Shqipëtar
Tur kulturor ne Cappadocia
3 Net dhe 4 Ditë || 01/05/2017 - 04/05/2017
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Tur kulturor ne Cappadocia


Kategoria e Ofertës: eTour Ofertat e Marsit
Shteti: Turqi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 01/05/2017 - 04/05/2017
Qëndrimi: 3 Net dhe 4 Ditë
Nga 289 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-552
 • Transporti me Avion
 • Guidë në Shqip
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
Tur ne Bangkok-Pattaya
7 Net dhe 8 Ditë || 27/04/2017 - 04/05/2017
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur ne Bangkok-Pattaya


Kategoria e Ofertës: 👪 Paketa ne Grup
Shteti: Thailand
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 27/04/2017 - 04/05/2017
Qëndrimi: 7 Net dhe 8 Ditë
Nga 999 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-551
 • Transporti me Autobus
 • Transporti me Avion
 • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
 • Shoqërues Shqipëtar
8 Marsi ne Ulqin
Qendrimi dhe Data të Papërcaktuara
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

8 Marsi ne Ulqin


Kategoria e Ofertës: 👪 Paketa ne Grup
Shteti: Mali Zi
Transporti: Autobus
Nisja e Radhës: Data të Papërcaktuara
Qëndrimi: Qëndrimi Papërcaktuar
Na Kontaktoni për Cmimin
Kodi Ofertës: O-ETR-550
 • Transporti me Autobus
 • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2017© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania