Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Festat e Nentorit ne Bianca Resort Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-410 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Bianca Resort 5*, 28,29Nentor , 3Dite,110€ Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 28/11/2019 - 30/11/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 110 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
28/11/2019 30/11/2019 3 Dite / 2 Net 110 € 28€ Mëngjes dhe Darkë
29/11/2019 01/12/2019 3 Dite / 2 Net 110 € 28€ Mëngjes dhe Darkë
FESTAT E NENTORIT NE BIANCA RESORT 5*- KOLASHIN

PAKETA E NENTORIT
110€ /Person /dhome dyshe - 2 nete /3 dite  

Paketa perfshin:
·2 nete ne dhome standarte ose superiore
·Mengjes dhe darke ne Restorant Chive Internacional
·Check- in i hershem dhe Check- out in vone
·Muzike Live ne date 28 Nentor dhe 29Nentor
·Perdorimi falas i  pishines, hamamit, palestres dhe saunes
·Parking falas
·Internet WiFi falas

Shenim:
·Femijet nga 0-2.99 vjec falas
·Femijet  nga 03-11.99 vjec 28€ / femije
·Shtese per nate te trete 50€/personi

Paketat nuk perfshijne taksen dhe siguracionin e detyrueshem 1.30 €/ dita/ person i rritur dhe femija 0.50 €/ dita

Paketa eshte e vlefshme nga data 28 Nentor deri ne 1 Dhjetor 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Festat e Nentorit ne Bianca Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-410
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Bianca Resort 5*, 28,29Nentor , 3Dite,110€
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
28/11/2019 - 30/11/2019
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 110 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania