Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur kulturor ne Cappadocia Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-552 Hoteli Ofertës: standart
Kategoria Ofertës: Cappadocia ,6, 26Mars, 3Dite, 349 € Vendi: Cappadocia, Turqi
Udhëtimi Radhës: 06/03/2020 - 08/03/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Avion
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
06/03/2020 08/03/2020 3 Dite / 2 Net 349 € 0€ Mëngjes
26/03/2020 28/03/2020 3 Dite / 2 Net 349 € 0€ Mëngjes
Cappadocia - qyteti i balonave ne Turqi

Dita e Parë
Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Kayseri, nëpërmjet Stambollit. Nisja në 02.35. Mbërritja në Kayseri në 09.50. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Sistemimi në Hotel. Fjetje në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel. Fjetje në hotel.

Dita e Tretë:Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë pë shëtitje Opsionale. Pasdite, Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 16.10. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.


Në cmim përfshihen:
Bileta e avionit vajtje – ardhje.
Akomodimi për 2 nete ne hotel  
Mëngjeset  për të gjithë ditët e qëndrimit.
Transfertat dhe Shëtitjet me autobus (sipas programit)
Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

Në cmim nuk përfshihet:
 Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.
Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur kulturor ne Cappadocia
Kodi Ofertës :
O-ETR-552
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Cappadocia ,6, 26Mars, 3Dite, 349 €
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
06/03/2020 - 08/03/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 349 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania