Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ski ne Radika Resort 5* - Mavrove Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-435 Hoteli Ofertës: Radika Resort
Kategoria Ofertës: PAKETA DIMERORE Vendi: Mavrove, Maqedoni
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Oferte Speciale Ski ne Hotel Radika & Spa 5* ne Mavrove

Cmimi 69 euro p/person / nata ne dhome superiore (me mengjes) 
Cmimi 79 euro p/person / nata  ne Junior Suite  (me mengjes) 
Cmimi 89 euro p/person / nata  ne Apartament  (me mengjes) 

Femijet nga 0-3.99vjec falas qe akomodohen me prinderit 
Femijet nga 4-11.99vjec 30 euro/nata me mengjes 
Personi i trete ne dhome 45eur/person/nata (me mengjes)
Shenim : Oferta eshte e vlefshme nga data 26Dhjetor deri 26Janar 2020.  Udhetimi eshte individual .

Cmimi 49 euro p/person / nata ne dhome superiore (me mengjes) 
Cmimi 59 euro p/person / nata  ne Junior Suite  (me mengjes) 
Cmimi 69 euro p/person / nata  ne Apartament  (me mengjes) 

Femijet nga 0-3.99vjec falas qe akomodohen me prinderit 
Femijet nga 4-11.99vjec 20 euro/nata me mengjes 
Personi i trete ne dhome 35eur/person/nata (me mengjes)
Shenim : Oferta eshte e vlefshme nga data 3Dhjetor deri 1Prill 2020 (duke perjashtuar periudhen 26Dhjetor 2019 -26Janar 2020).  Udhetimi eshte individual . 

Ne cmim perfshihet :
Akomodimi ne hotel 
Me Mengjes 
Perdorimi i Sauna-s  dhe Jakuzzi-t
Parkimi
Internet WI FI falas ne zonat publike

Ne cmim nuk eshte e perfshire :
Suplementi per dreke ose  darke :19eur/person/dita

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ski ne Radika Resort 5* - Mavrove
Kodi Ofertës :
O-ETR-435
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
PAKETA DIMERORE
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Maqedoni
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania