Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur Kulturor ne Paris me avion Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-509 Hoteli Ofertës: Hotel Standart
Kategoria Ofertës: Paris, 12Mars, 4 Dite,469€, 19Mars, 4 Dite,499€ Vendi: Paris, France
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Tour kulturor ne Paris

Dita 1:   Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 10:15. Mbrritja në Paris në 12:55. Pasdite, Shëtitje e lirë në Sacre Coer dhe Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita 2: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
Dita 3: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 
Dita 4: Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja në orën 16:20 Mbrritja në Tiranë në orën 19.00.
 • Ne cmim  perfshihet :
  • 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
   2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
   3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
   4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
   5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
   6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 23cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
  Ne cmim nuk perfshihet :
  • 1.  Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
   2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
   3. Lundrimi me Anije.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur Kulturor ne Paris me avion
Kodi Ofertës :
O-ETR-509
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Paris, 12Mars, 4 Dite,469€, 19Mars, 4 Dite,499€
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
France
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania