Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Alva Donna Exclusive & SPA ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-156 Hoteli Ofertës: Alva Donna Exclusive & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar-2005 - Rikonstukturuar 2009 - Siperfaqja m2-32.000 - Vendodhja-Bogazkent - Distanca-40km Antalya - Aeroport,11km larg qytetit Serik - Plazhi-privat, ranor, distanca 0m, shtrirje 150m

 

Shërbimi UAI: 24hr All Inclusive

Mëngjesi-Restoranti Amber07:00-10:00.

 Mëngjesi ivonë-Restoranti Amber10:00-11:00

Dreka -Restoranti Amber12:30-14:30

Snack -Bella ala turka14:30-16:00

Koha për Caj -Ginna bar 16:30-17:30

Darka- Panorama restorant 19:00-21:30

Darka mesnatë-Restoranti Amber 23:30-01:30

A-La Carte Restorant-19:00-21:00. Guzhinë: Turke,Italiane,Meksikan,Kinez, Peshku

Shërbim në dhomë 24 Hr,nga ora 02:00-06:00 pa pagesë.

Lëng i freskët frutash vetëm në mëngjes

Akullore nga ora 12:30-21:30.

Shërbim special përmuaj mjalti.

 Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike lokale dhe të importuara 24 Hr.

Mini bar – rimbushje çdo ditë.

Cinna bar24HrPije lokale & të importuara

Golfers bar20:00-01:00 Pije locale.

Bella bar10:00- 24:00Pije lokale & të importuara.

Harem bar20:00- 24:00Pije lokale.

Moonston bar16:00-24:00Pije lokale

Double day23:00-02:00Pije lokale & të importuara

Topaz tea19:00-24:00Kafe turke.

Bari në plazh10:00-17:00Pije lokale.

Iskele10:00-18:00Pije lokale

Menu speciale për fëmijë. Luna park, pishinë e jashtme & e brendshme. Animacion dhe miniclub Cadra, shezllonet, peshqirët dhe dyshekët në plazh & pishinë.

Struktura:

7 godina me 4 kate,447 dhoma në total

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,308 dhoma standarte,(26-29 m2).Kanë 1 ose 2 dhoma,tv,telefon,dysheme me tapet, internet, kasafortë, minibar, sistem kondicionimi,banjo me dush & vaskë, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh, ballkon.

Dhomat speciale:

Akomodimi 2 + 1,127 dhoma familjare,(41-50m2).Kanë 2 dhoma,tv,telefon,dysheme me tapet,kasafortë, minibar, sistem kondicionimi, banjo me vaskë, rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh, ballkon.4 suita,(66 m2), 3 sulltan suita (81m2), 3 suita presidenciale (180m2). Kanë 1 dhomë ndenjeje &2 dhoma gjumi, tv, telefon,internet,dysheme me tapet,kasafortë,minibar,sistem kondicionimi,gaze

t,lule,fruta,banjo me dush & vaskë,hidromasazh, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh, ballkon me pamje nga deti. 1 suitë madonna, (175 m2).Kanë 1dhomë, tv, telefon, internet, cd-dvd, gazet, lule, fruta, kasafortë, minibar, dysheme me tapet, sistem kondicionim, banjo me dush &vaskë,hidromasazh,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,banjo turke private, ballkon me pamje nga deti.

Aktivitete & sporte

Qëndër fitness, banjo turke,4 pishina-1 të brendshme dhe 3 të jashtme , ping-pong, minifutboll,mini golf,basketboll, volejboll,volejboll në plazh, canoe,shah, disko, aerobi, kinema,animacion,akuapark.

Me Pagesë:

Disa pije importi, masazh, solar, hidromasazh, sportet ujore me motor, serf, hedhje me parashutë, bilardo, internet kafe, bouling, lavanderi, qëndër estetike, sallon bukurie, shërbimi në dhomë, bebisiter, karrocë për fëmijët.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Alva Donna Exclusive & SPA ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-156
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania