Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Club Alibey Manavgat & Park 5* Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-144 Hoteli Ofertës: Club Alibey Manavgat & Park
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Club Alibey Manavgat  & Park 5***** ne Side - Antalya.

Hoteli qe njihet si disneyland i Antalya-s te ofron :
 • 27 rreshqitese gjigande
 • Park ujor 15.000m2
 • 60 animatore
 • Shtrirje te gjere te vijes bregdetare
 • Gjelberim te dendur
 • Sherbimin All inclusive 24 ore
 • Ideal per familjare 
 • 20 pishina , lunapark
Vendodhja : 65 km nga aeroporti i Antalya-s

Të dhënat e hotelit
 • Fshat turistik me vileta trekateshe
 • 900 dhoma: standart (24-26 m2); Superior (24-26 m2) ; family (37 m2; 2 dhoma gjumi+1 banjo); Superior family(37 m2 dhoma gjumi+1 banjo)
 •  Restorant-bufe me verandë
 •  Restorant snack te pishina
 • Restorant te Parku Ujor
 •  14 bare
Plazhi dhe pishinat
 • Plazh i gjerë ranor
 • 7 pishina(pishina kryesore, pishina relaks,5 pishina te akuparku)
 • Çadra, Shezlongje, Peshqirë plazhi (pa pagesë)

Dhomat
 • TV
 • Banjo me dush
 • Kondicioner
 •  Kasafortë (pa pagesë)
 • Ballkon
 • Minibar (me pije freskuese-mbushet çdo ditë)
All Inclusive
 • 24 orë pijet lokale freskuese dhe alkolike të cilësisë së lartë
 • Pije ne disko
 • Vaktet-bufe
 • Restoranti te Akuaparku
 • Snack te pishina
 • Akullore gjithë diten ne bare dhe restorante
 • Fruta të freskëta
 • Ëmbëlsira
 • Minibari në dhomë
Argëtimi
 • Animacion aktiv
 • Lojera zbavitese
 • Akuapark 15.000 m2 (18 Rrëshqitëse sfiduese: Vrima e Zeze, Kamikaze, Multislide, Vorbulla, Gjarperushja; pishima me Jacuzzi; anije piratesh me lodra; animacion)
 • Aerobi
 • Beach Volley
 • Basketboll
 • Ping-pong
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Spektakle ne amfiteatër
 • Muzikë live
 • Disko
 • Internet wireless
Fëmijët
 • 2 Pishina
 • 3 pishina te akuaparku (njera me rere te imet deti)
 • Rreshqitese per te gjitha moshat te akuaparku
 • Miniklub (4-12 vjeç)
 • Lojëra të ndryshme
 • Junior Club (13-16 vjec)
 • Minidisko
Me pagesë
 • Sportet ujore
 • Masazhi
 • Bilardo
 • Tenis
 • Palestra (Palester profesioniste)
 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Club Alibey Manavgat & Park 5*
Kodi Ofertës :
O-ETR-144
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania