Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Cornelia Deluxe Resort ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-169 Hoteli Ofertës: Cornelia Deluxe Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar-2002 - Rikonstukturuar2006-2008-2009 - Sipërfaqja m2-65.000 - Vendodhja-Belek - Distanca-35km Antalya Aeroport, 5km larg qytetit Belek - Plazhi-privat, ranor, distanca 0m, shtrirje 150m


Shërbimi UAI : 24hr All Inclusive

Mëngjesi-Restoranti cornelia 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë-Restoranti cornelia 10:00-11:00

Dreka -Restoranti cornelia12:30-14:30

Snack -Daphne restorant14:30-16:00

Koha për Caj -Daphne restorant 16:30-18:00

Darka-Restoranti cornelia19:00-21:30

Darka mesnatë-Daphne restorant24:00-01:00

A-La Carte Restorant-19:30-22:30Guzhinë:Turke, Italiane,Mediteriane,Francez,Fareast,Internacionale

Shërbim në dhomë - 24Hr pa pagesë

Akullore, Lëng i freskët frutash.

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti.

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike lokale dhe të importuara 24 Hr.

Mini bar - rimbushje çdo ditë.

Harmonia bar09:00-23:30Pije lokale, të importuara & selective.

 Olea bar10:00- 22:30Pije lokale, të importuara & selektive.

Citrus bar10:00-17:30Pije lokale, të importuara & selektive.

Solaris bar10:00-18:00 Lëngje frutash & pije jo alkolike.

 Hedera bar10:00-23:30Pije jo alkolike & birrë

Disko bar23:30-02:30Pije lokale, të importuara & selektive.

Daphne bar23:30-02:30 Pije lokale, të importuara & selektive.

 Menu speciale për fëmijë Luna park, akuapark,pishinë e jashtme & e brendshme. Animacion dhe miniclub. Cadra, shezllonet, peshqirët dhe dyshekët në plazh &pishinë.

Struktura:

1 godinë qëndrore me 5 kate,1 godinë anësore me 2-3 kate,1 vilë me 2 kate,381 dhoma në total.

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,228 dhoma standarte & 48 dhoma standarte në vila,(35-40 m2).Kanë 1

dhomë,tv,telefon,dysheme me tapet,internet ,minibar,kasafortë,system kondicionimi,banjo me vaskë,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh, shapka,ballkon me pamje nga deti & kopshti.

Dhomat speciale:

Akomodimi 2 + 1, 15 dhoma familjare,(55 m2).Kanë 2 homa,tv,telefon,internet,dysheme me tapet,kasafortë, minibar, sistem kondicionimi,banjo me dush & vaskë,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,shapka,pamje pjesërisht nga deti, 80 junior suita në vila, (50m2).Kanë 1 dhomë ndenjeje & 1 dhomë gjumi, tv, telefon, internet,dysheme me pllaka, kasafortë,sistem kondicionimi,minibar,banjo me dush,hidromasazh, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh,shapka,tarracë me pamje nga pishina.10 suita deluxe,(100-120 m2).Kanë 1dhomë ndenjeje & 1 dhomë gjumi,tv,telefon,internet,lule, fruta, kasafortë, minibar, dysheme me tapet,sistem kondicionim, banjo me dush & vaskë,

hidromasazh, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh, shapka, tarracë me pamje nga deti.

Aktivitete & sporte

Qëndër fitness, sauna, banjo turke,hidromasazhet, 7 pishina-1 të brendshme dhe 6 të jashtme, mini-futboll, bilardo, serf, basketboll, volejboll, volejboll në plazh, canoe, shah, disko,aerobi, hark, animacion, akuapark.

Me Pagesë:

Disa pije importi,disa restorante ala carte,masazh, sportet ujore me motor, hedhje me parashutë, fushat standarte të futbollit. Internet, bebisiter.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Cornelia Deluxe Resort ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-169
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania