Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Delphin Diva Premiere Hotel ne Lara, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-202 Hoteli Ofertës: Delphin Diva Premiere Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Lara, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli shtrihet aty ku deti i mrekullueshem takon natyren, zbavitje e jashte zakonshme dhe aktivitete ne zonen e lares. Hoteli ndodhet 15km larg nga qendra e qytetit te antaljas dhe 18 km nga aeroporti i saj.

Riva diva exclusive : ofron cdo lloj komforti dhe zbavitje per klientet e saj. Ajo ka redtorantin qendror me nje kapacitet prej 300 vendesh jashte ne verande dhe 600 vende brenda. Menute e ushqimit jane zgjedhur nga vende te ndryshme dhe shtete te ndryshme.

Aktivitetet : banjo turke, sauna, masazh, jakuzzi, dhoma e avullit, fitnes center, sallon bukurie jane ne sherbim gjate qendrimit tuaj.

Dhomat : jane te zbukuruara me imtesi ne cdo detaj, duke bere qe pushimet tuaja te jene madheshtore dhe te rehatshme.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Delphin Diva Premiere Hotel ne Lara, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-202
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania