Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Diamond Beach Hotel & Spa All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-449 Hoteli Ofertës: Diamond Beach Hotel & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
DIAMOND BEACH HOTEL & SPA *****
Vendndodhja:
Hoteli eshte I lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti kryesir I Antalyas dhe rreth 400 m nga plazhi.
Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash te arreduara ne nje stil unik dhe modern te dizenjuara ne menyre mjaft komode per ti bere pushimet tuaja sa me relaksuese. Dhomat standarte jane te paisura me: Telefon, Tv, minibar, tharese flokesh. Dhomat Family kane nje siperfaqe prej 35 m2 te ndara ne dy dhoma, te arreduara mjaft bukur me te gjitha paisjet e nevojshme.
Bare dhe Restaurante:
Hoteli ka restorante dhe bare ku ju keni mundesi te konsumoni gatime te shumellojshme si nga ato tradicionale dhe nderkombetare. Cilesi e sherbim I garantuar. Gjithashtu eshte per tu permendur CULINARY ART.
Facilitete:
Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme..

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Diamond Beach Hotel & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-449
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania