Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ela Quality Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-172 Hoteli Ofertës: Ela Quality Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar-2007 - Sipërfaqja m2-110.000 - Vendodhja-Belek - Distanca-25km Antalya - Aeroport, 2km larg qytetit Belek - Plazhi-privat, ranor, distanca 0m 

Shërbimi UAI: 24hr All Inclusive

Mëngjesi-Restoranti Amber 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë-Restoranti Amber 10:00-11:00

Dreka - Restoranti Amber12:30-14:30

Snack - Bella ala turka 14:30-16:00

Koha për Caj -Ginna bar 16:30-18:00

Darka - Panorama restorant 19:00-21:30

Darka mesnatë-Restoranti Amber 24:00-01:00

A-La Carte Restorant - 19:00-21:00

Guzhinë:Turke, Italiane, Franceze, Braziliane, Meksikane, Peshku.

Shërbim në dhomë 24 Hr,nga ora 02:00-07:00 pa pagesë.

Lëng i freskët frutash, akullore

Shërbim special për muaj mjalti.

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike lokale dhe të importuara 24 Hr.

Mini bar - rimbushje çdo ditë. Bari qëndror 24Hr - Pije lokale & të importuara.

Bari në plazh 10:00-18:00Pije jo alkolike & birrë.

Bari në pishinë 10:00-18:00 Pije jo alkolike & birrë.

Disko bar 23:00-02:00 Pije lokale & të importuara.

Disa bare të tjera. Menu speciale përfëmijë.

Luna park, pishinë & akuapark,Animacion dhe mini klub, junior klub,Cadra, shezllonet, peshqirët dhe dysheket në plazh &pishinë janë pa pagesë.

Struktura:

1 godinë qendrore me 5 kate dhe vila,550 dhoma në total nga të cilat 356 janë dhoma standarte,5 përinvalid,78 dhoma familjare dhe të tjera suita.

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,356 dhoma standarte,(35-45 m2).Dhomat kanë tv,telefon,dysheme me tapet,internet,kasafortë,minibar,sistem qendror kondicionimi,banjo me dush & vaskë,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,ballkon. .

Aktivitete & sporte

Qendër fitness,hidromasazh,sauna,serf,kurse gatimi,banjo turke,pishina të brendshme dhe të jashtme ,tenis,basketboll, volejboll,futboll,bilardo,biçikleta në ujë, canoe,shah, disko, aerobi, kinema,animacion,akuapark,shou çdo natë.

Me Pagesë:

Disa pije importi, ala carte restorant,masazh,sportet ujore me motor, interneti, kurset e tenisit, bouling,lavanderi, qendër estetike, sallon bukurie, shërbimi në dhomë.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ela Quality Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-172
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania