Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Gloria Golf Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-726 Hoteli Ofertës: Gloria Golf Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
GLORIA GOLF RESORT*****

Vendndodhja:

Ky hotel ndodhet ne zonen e Belekut ne nje distance prej 40 km nga Aeroportit te Antalias, 50 km nga qyteti i Antalyas dhe 7 km nga qyteti i Belekut.

Rreth hotelit:
Hoteli ka 293 dhoma, 176 suita dhe 46 vila te cilat kane nje kapacitet 1276 shtreter,(64 dhoma standarde - 2 nga te cilat Handicap room(per persona me aftesi te kufizuara), 229 dhoma ne ndertesen qendrore - 4 prej tyre disabled room,
48 junior suite garden & 31 junior suite ne godinen qendrore, 24 suita, 72 family suite, 1 king suite, 24 Gloria vila, 18 Executive vila, 4 Owner vila).
Informacion per dhomat:
Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elekrtonik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV satelitor, TV me ekran te shesht, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon.
Aktivitete:
Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palester teknokinetike, pizhine e brendeshme, kinema, salle lojrash, akuapark, pishine per femije, gjimnastike, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta.
Ushqimi dhe pijet:
Resoranti qendror dhe 6 resorante A la carte (L’ancora, Mosaique, Pescado, Harem, Turkuaz, Anatolia) si dhe 6 bare (Gloria Pub, Lobby Bar, Oasis Bar, Galeon Bar, Cafe Gloria, Gloria Pub)
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Gloria Golf Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-726
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania