Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ic Green Palace Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-137 Hoteli Ofertës: Ic Green Palace
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Lara, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Ic Green Palace 5*****ne Lara - Antalya .
Plazhi privat , ranor , distanca nga deti 0m, shtrirje 300m.
Hotel - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rinovuar në vitin 2014, shtrihet në një Sipërfaqje prej 93.000 m², ndodhet në Bregdet 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 25 km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon 429 në total: 379 Dhoma Standarte, 29 Dhoma Familjare, 5 Dhoma për Paraplegjikët, 1 Suitë për Fëmijë, 12 Junior Suitë, 2 Suita Mbretërore dhe 1 Suitë Presidenciale. *Dhoma Standart B - 1 fëmijë fle në të njëjtin krevat me prindërit.
Dhomat janë të pajisura me:
- TV,
- Telefon
- Internet Wi-Fi
- Kasafortë
- Minibar (pije të lehta dhe birrë)
- Banjo me Dush/Vaskë
- Pantofla dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon.
*Pjesa më e madhe e dhomave të Hotelit kanë pamje nga deti.
Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- 6 Restorante A La Carte (Italian, Kinez, Meksikan, Japonez, Turk dhe Peshku)
- 8 Bar-e
- Pishina të Jashtme, Pishinë e Brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
- Plazh
- Rrëshkitëse
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi
- Fushë Futbolli
- Fushë Basketbolli
- Muzikë Live
- Kinema
- Dyqane
- Kujdestare për Fëmijë
- Bilardo
- Bowling
- Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.
Shënim: Dhoma Standarte II nuk ka krevat shtesë për fëmijën e dyte
Koncepti "High End All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
- Restorant a la carte (1 herë në javë - me pagesë)
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije të importit
- Te gjitha kafet filter tek IC Cafe (kopje e Starbucks)
- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikë
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Volejboll në Plazh
- Basketboll
- Tenis
- Muzikë Live
- Ping Pong
- Mini Golf
- Mini Basketboll
- Mini Futboll
- Boccia
- Disko
- Cirk and show
- Karaoke
- Party ne Plazh
- Lojë me letra
- Lojë me shigjeta
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh dhe pishinë
- Peshqirë në plazh

Hoteli është i vendosur 15 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 25 km larg qytetit të Antalya-s Hoteli ndodhet në breg të detit.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ic Green Palace
Kodi Ofertës :
O-ETR-137
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania