Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
IC Hotel Santai Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-175 Hoteli Ofertës: IC Hotel Santai
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hotel IC Santai shtrihet ne vije te pare me detin dhe plazhi i tij eshte ranor ne zonen e famshme te belekut.

Dhomat : hotel ic santai ofron 391 dhoma standarte, 4 dhoma familjare, 4 dhoma per persona me aftesi te kufizuar, 49 vila deluxe, 5 selection vila, 15 junior suite, 5 senior suite, 2 king suite, gjithsej 475 dhoma.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me ballokn, tapet, minibar, tv, kanal muzikor, telefon, tharese flokesh, tualet, kondicioner dhe kasaforte.

Pishinat : pishine e brendshme, pishine ne ambjentet jashte me 2 rreshqitese, pishineper femijet.

Aktivitete pa pages : mini klub, palester, aerobi, shfqajet, cadrat e diellit, shezllonet, peshqiret, banjo turke, sauna, ping pong, mini futboll, volejboll.

Aktivitete me pagese: internet, fotografi, telefoni dhe faxi, sherbimi I dhomes, fpermanenti, qendra e trajtimit dhe e bukurise, doktori, lavanteria, makina me qera, bilardo, kujdestari I femijeve, tenisi, mini golfi.


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
IC Hotel Santai
Kodi Ofertës :
O-ETR-175
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania