Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Jasmine Beach Hotel ne Alania, Antalia All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-261 Hoteli Ofertës: Jasmine Beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hotel i ngrohte dhe mikprites, direkt ne nje nga plazhet ranore te alanias. I rikonstruktuar teresisht Jasmine Beach pergatitet t’iu ofroje sherbimin e vet te shkelqyer ne ambiente te reja.

Hoteli ndodhet: 110 km larg nga aeroporti, 20km larg nga qendra e kemerit, sip.territoriale 14.500m2. kompleks me nje godine 7-kateshe dhe me 15 bungalo trekateshe. Hoteli disponon 320 dhoma : standarte, familjare, restorant bufe, 3 restorante me menu (osmane, kineze, italiane), 5 bare, holl

Plazhi dhe pishinat : plazh ranor, 3 pishina, pishine brenda, cadra shezlongje, peshqire (pa pagese)

Dhomat : tv, banjo me vaske, kondicioner, kasaforte (pa pagese), ballkon, minibar (vetem uje), moket

Argetimi : animacion aktiv, akuapark (2rreshqitese), aerobi, volejboll ne plazh, ping pong, tenis, kanoe, palester, sauna, banjo turke, shfaqe ne amfiteater, muzike live

Femijet ; pishine per femijet, minklub,minidisko, kende lojrash.

Me pagese : sporte ujore, masazhi, bilardo, pijet ne disko,

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Jasmine Beach Hotel ne Alania, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-261
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania