Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Kervansaray Lara Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-241 Hoteli Ofertës: Kervansaray Lara Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Lara, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Ambient modern dhe i paparë:Një hotel i disenjuar me plot shije në stil modern, me xhama dhe drita, shumë afër plazhit të mrekullueshëm Lara Beach. Në ambi-entin e shkëlqyeshëm dhe relaksues do të shijoni pushimin tuaj pa asnjë brengë. Edhe fëmijët tuaj, me siguri do të kënaqen!

POZITA:Ky hotel i ri, i hapur në verën e vitit 2005,gjendet në pjesën e re turistike dhe atraktivetë Antalisë – në Kundu. Afër 2 km nga LaraBeach dhe 10 km nga qendra e Antalisë.Koha e transferit: 20 minuta.

AKOMODIMI:Hotel modern me një ambient të rregulluarme plot shije, ka 585 dhoma të shpërndaranë 10 kate. Posedon një lobi të madh merecepcion, 16 ashensorë, bare të ndryshme,restoranin kryesor me tarracë, tre restoranteA-la carte, barin pranë pishinës, ëmbëltoren,shitore të ndryshme, Wellness Center. Nëoborrin e madh dhe të rregulluar me shije,gjendet një pishinë me valë, 2 pishina përfëmijë dhe 4 rrëshqitëse uji.

PLAZHI:Hoteli gjendet rreth plazhit të gjerë dhe tëpjerrët, me rërë dhe me platformë notimi.Aty gjendet edhe një bar plazhi. Ombrellat ediellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët nëplazh dhe pranë pishinës, pa pagesë.

DHOMAT:Të rregulluara me shije dhe stil modern.Posedojnë dysheme nga laminati, telefon medalje direkte, klimatizim, TV/Sat, minibar,kasafortë, banjë/dush/WC, tharëse flokësh,ballkon. Dhomat familjarekanë nga njëdhomë për fjetje dhe një dhomë të kombin-uar ndeje/fjetje me derë lidhëse.

SPORTI DHE KOHA E LIRË:Pa pagesë:Gjashtë fusha tenisi, pingpong,minigolf, fitnes, volejboll plazhi, bilardo (mekaucion), pikado, internet, banjë turke,saunë, banjë me avull dhe programe ani-muese. Me pagesë:Dritat në fushat etenisit, loja me birila, dy fusha futbolli(110x70 m) dhe masazhi.

ARGËTIMI:Animacione të larmishme dhe programe tëtjera argëtuese gjatë tërë ditës.

FËMIJËT:Miniklubi (4-12 vjeç), pishina të ndara përfëmijë me rrëshqitëse uji dhe mini Lunapark,animacione të ndryshme për fëmijë. Dado(sipas kërkesës dhe me pagesë).
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Kervansaray Lara Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-241
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania