Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Long Beach Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-263 Hoteli Ofertës: Long Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar - 2006

Siperfaqja m2 - 70,000

Vendndodhja - Incekum-Alanya

Distanca - 95 km Antalya Aeroport, 3km qyteti me i afërt Konakli / Avsallar

Plazhi - privat, ranor, distanca 50m, shtrirje 600m

 

Shërbimi UAI: 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi - Restoranti qendror 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë -Restoranti qendror 10:00-11:00

Dreka-Restoranti qendror 12:30-14:30

Snack service - Snack bar 12:00-17:00

Koha per Caj - House caffe 16:30-17:30

Darka - Restoranti qendror 19:00-21:00

Darka mesnate - Restoranti qendror 23:30-00:30

A-La Carte Restorant - 19:00-21:00

Kuzhinë: italiane, turke, kineze dhe peshk.

Shërbim në dhomë - 24hr. Akullore, lëng i freskët portokalli me pagesë.

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti.

Të gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike 24hr. Disa pije importi.

Minibar - rimbushje çdo ditë.

Panorama Bari qendror 18:00-24:00

Long Wave Bari qendror 10:00-24:0

Fantasia Bari ne pishina 12:00-17:00

Mare Snack Bar 12:00-17:00

Grappa Wine House 18:00-24:00

Verëra të ndryshme

Colloseum Anfi Bar 10:00-18:00

Aqua Waterfull Bar 10:00-18:00

Disco Bar 23:00-02:00

Solo Villa Bar 10:00-19:00

Prosit Beer House18:00-24:00

Arabica Coffee House 10:00-24:00

Kafe Turke Aqua Åželale Bar 10:00-17:00

Vitamin Bar 10:00-18:00

Telve Turkish Coffee 18:00-24:00

Kafe Turke

Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qendrore me 753 dhoma në total. 181 dhoma speciale me tipe te ndryshme akomodimi si vila dhe suita. 472 dhoma standarde me pamje nga pishina dhe deti.

Dhomat Standarde në hotel: akomodim 1+1

28m2, 1 dhomë fjetje, 1sallon, ballkon, telefon,tv, banjë, dush me vaskë, ballkon, Minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh,dysheme me tapet.

Dhomat speciale në hotel: akomodim

35-70m2, 1 dhomë fjetje, 1sallon, ballkon, telefon,tv, banjë, dush me vaskë, ballkon, minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh,dysheme me tapet.

Aktivitete & Sporte:

Qendër fitnes, sauna, banjë turke, qendër estetike, jakuzi, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe

1 jashtë, ping-pong, basketboll, aerobi, bilardo,shah, 1 aquapark i madh për fëmijë dhe të rritur,sporte ujore, kanoe, surf etj. Argëtim dhe shfaqje në mbrëmje, mini club, disko.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte, shërbimi në dhomë,lëng portokalli, bilardo, sporte ujore me motor,masazhet, hidromasazh, kanoe, sportet ujore me parashutë, disko.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Long Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-263
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania