Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Paloma Oceana Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-728 Hoteli Ofertës: Paloma Oceana Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
PALOMA OCEANA RESORT*****

Vendndodhja:
 
Paloma Oceana eshte I lokalizuar ne zonen Side, rreth 5 km nga qendra e qytetit, 8 km nga Manavgat, 65 km nga aeroporti kryesor ne Antalya dhe 70 km qyteti Antalya.

Informacioni per dhomat: 
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si : Standart Bungalow me nje siperfaqe 30 m2 ku ne total numeron 144 dhoma ku mund te akomodohen max 2 te rritur dhe 2 femije, Family Suite me nje siperfaqe prej 60 m2 ku numeron ne total 18 dhoma ku mund te akomodohen max 3 te rritur dhe 2 femije, Family Connection Building 60 m2 ku mund te akomodohen max 4 te rritur dhe 1 femije, Standard Sea View ne Ndertesen Kryesore me siprfaqe prej 40 m2 ku mund te akomodohen 3 te rritur dhe nje femije gjithashtu me te njejten siperfaqe jane edhe Standard Sea View, Terrace Deluxe, Family Suite ne ndertesen kryesore me nje siperfaqe prej 65 m2 ku mund te akomodohen 4 te rritur, Gjithashtu hoteli ka edhe 14 Lake Villa me siperfaqe 90 m2 ku mund te akomodohen 4 te rritur dhe 1 femije. Te gjitha dhomat jane te paisura me Telefon, TV- Satellite, Tharese Flokesh, Mini Bar, Kasaforte, Ajer te Kondicionuar, Ballkon ose tarace. 

Bare & Restaurante:
 
Paloma Restaurant ku ju keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe ku mund te shijoni varietete te ndryshme. Safran A La Carte Restaurant ku nen tingujt e muzikes Turke mund te shijoni gatimet e shijshme tradicionale Turke. Ada A La carte Restaurant ku gatimet tradicionale turke dhe prodhimet e detit plot mjeshtri ju serviren ne nje ambient mjaft miqesor. Sports Bar & Bistro ku mund te shijoni gatimet e thjeshta apo te shijoni pije te ndryshme nderkohe mund te ndiqni ekipin tuaj te preferuar apo te luani ndonje loje bilardo. Lotus A La Carte Restaurant ku mund te shijoni kuzhinen E Lindjes se Larget. Steak House Restaurant ku mund te shijoni kuzhinen mesdhetare. Patisserie ku mund te konsumoni embelsira duke I shoqeruar me caj apo kafe.Piano Bar ku sherben 24 ore ne dite ku mund te shijoni koktele apo pije te shumellojshme. Sports Bar ku mund te konsumoni pijen tuaj te preferuar ku nderkohe mund te luani Bilardo. Sunset Beach Bar ku mund te shijoni pije te ndryshme me pamje te mrekullueshme nga deti. Turquoise Bar I vendosur ngjitur me pishinen ku sherbehen pije te ndryshme. Ocean bar I cili eshte I dedikuar vetem per klientet qe do te qendrojne ne Villa. Aqua bar ku mund te shijoni nje game te gjere pijesh alkolike dhe jo alkolike. Vitamin Bar ku mund te konsumoni pije te shendetshme. Shisha Lounge eshte vendi ideal ku mund te konsumoni Kafen dhe cajin tradicional turk. Disco Bar ku nen tingujt e muzikes mund te shijoni pijen tuaj te preferuar.

Facilitete:
 
Hoteli ofron sherbime pa pagese si: Qender Fitnesi, Aerobi, Banjo Turke & Sauna, Voleboll ne Plazh, Basketboll, Ping-Pong, Fushe Tenisi, Gjimnastik ne uje, Yoga, Lojra ne Plazh, Boccia, Board Games, Card Games, Bilardo dhe aktivitete me pagese si: Banana, Jet Ski, Ringo, Parasailing, windsurfing dhe catamaran. Gjithashtu hoteli ofron sherbime per femije si: Miniclub ku mund te argetohen, Programe unike cdo dite, Lojra te ndryshme, aplikacion per IPhone dhe android ku ju mund te shikoni femijet tuaj ne Kids Club. Teenage Club ku adoloshentet mund te meren me aktivitete apo lojra te ndryshme. Gjate dites dhe nates organizohen programe te ndryshme si: Show, Animation Show, Parties & Event, Evdte special gjate dites, Food Festival. Hoteli ka gjithashtu nje qender Wellenes & Spa teper moderne duke ofruar sherbime te shume llojshme si: Banjo Turke, trajtime lekure dhe fytyre, Te gjitha llojet e Masazheve.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Paloma Oceana Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-728
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania