Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Papillon Belvil Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-184 Hoteli Ofertës: Papillon Belvil Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli shtrihet 4km nga Kadriye, 40km nga qendra e Antalyas, 35 km nga aeroporti I saj, me dalje direkte ne plazhin e saj (plazh me rere).

Rreth hotelit : gjithsej jane 408 dhoma, nga te cilat 138 dhoma jane ne hotel, 270 dhoma standarte ne vila si dhe 3 dhoma king suites ne hotel.

Dhomat : te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, linje telefoni, mini bar, kasaforte, tv me satelit, tharese flokesh, dysheme e veshur me tapet, ballkon.

Aktivitetet : pishine e madhe,pishine te brendshme dhe te jashtme, aquapark me 2 rreshqitese, fushe tenisi me drita si dhe pajisje me raketa dhe topa, bolejboll ne plazh, lavanderi, pastrim kimik, internet, parukeri, qender tregtare, makine me qera,futboll, banjo turke, sauna, banjo me avull, sale konferencash, programe argetuese si dhe shfaqje.

Lehtesirat per femijet : mini club per femijet (4-12vjec), junior club per femijet (13-16vjec). Kopesht per femije, keshtjella te vogla, krevate lekundese, mini disko, ushqim per femijet gjate kohes se darkes drekes dhe darkes, lojra elektronike, internet, pishine per femije me rreqitese, krevate per bebe ne dhome, karrige per femije.

Restorantet dhe baret : restoranti kryesor, restorantet a’la carte (Italian, rus, kinez, Mexican, turk, peshk), bar ne holl, bar ne pishine, bar ne plazh, disko bar, wine bar.

Sherbime dhe aktivitete : lavanteri, internet, karrige per bebe, bilardo, telefon/fax, masazh, wender bukurie, lojra ne uje, akulloret ne bare, lengjet e frutave te fresket.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Papillon Belvil Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-184
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania