Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rixos Premium Tekirova Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-224 Hoteli Ofertës: Rixos Premium Tekirova Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Kemer, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
RIXOS PREMIUM TEKIROVA*****
Hoteli ofron hyrje falas tek The Land of Legends, Transferta nga hoteli tek The Land of Legends nuk eshte e perfshire.

Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne Tekirova, ne nje nga anekset e kaltra te Mesdheut. Rrethuarnga peme pishe dhe nga nje panorame malore mitike. Ndertuar mbi nje siperfaqeprej 192.000 m2, kompleksi eshte vetem 10 minuta larg nga qendra e biznesit dhee argetimit e Tekiroves, 17 km larg nga qendra turistike e Kemerit dhe 73 kmlarg nga Aeroporti i Antalias, 63 km nga qendra e Antalyas. Ndodhet ne vije tepare me detin, me plazhin e tij privat prej rere dhe guralece. I rinovuarplotesisht ne vitin 2014.

Akomodimi:
Struktura e hotelit eshte e perbere nga 2 godina qendrore dhe villat ne pjesen e pasme,me nje numer total prej 770 dhomash.Ne brendesi te dhomave ka minibar, tv satelitor, linje direkte telefonike si ne tualet dhe ne dhome, kondicioner, ballkon, sensor kundra zjarrit, tualet dhevaske, tharese flokesh. 

Restorante dhe Bare:
Restoranti kryesor ku sherbehet: 
Mengjes i hapur buffe, mengjes ne ore me te vona, dreka dhe darka
6 Restorane A La Carte jane te hapur per darka me rezervim paraprak. 
La Rosetta - restorant me gatime Italinae
Layali - restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni kuzhinen libaneze
Cactus - restorant me gatime amerikane
Lalezar - ku keni mundesi te shijoni specialitetet e kuzhines turke
Mermaid - ne te cilin keni mundesi te shijoni prodhime te fresketa deti
Mandarin - restorant me specialitete te Lindjes se larget
Chef's - ne te cilin serviren gatime internacionale
Ne baret e hotelit mund te shijoni soft drinks, pije alkoolike dhe jo-alkoolike

Aktivitete dhe sherbime:
Hoteli dallohet per Aquaparkun me te madh dhe me modern ne zonen e Kemerit
Fushe tenisi, sauna, palester, ski, lojra fati, masazh, ambient per femijet, bilardo,
ping-pong, karaoke, canoe, ambiente/pajisje per barbeque, bowling, zhytje,
pishine e mbyllur, pishine e hapur, sherbim dhome, ambiente per mbledhje dhe
per bankete, sherbim per mbajtjen e femijeve, lavanderi, pastrim kimik, berber,
sallon bukurie, sherbim hekurosje, sherbim interneti, shkembim valute, dyqane
dhuratash dhe suveniresh, dreka te paketuara, makine me qera, faks dhe
fotokopje, restorant, bar, 24 ore recepsion, kopesht, dhoma ku ndalohet pirja e
duhanit, dhome dhe lehtesira te tjera per njerezit me aftesi te kufizuar,
parking pa pagese, ashensor, kasaforte, sistem ngrohjeje, dyqane brenda
kompleksit, Pishine e madhe me kater seksione, pishine qendrore, pishine per femijet, dhe pishine e
mbyllur me uje te ngrohte, shezllonet, peshqiret dhe cadrat e plazhit.
Gjate dites te ftuarit mund te shijojne ekipin e argetimit te cilet realizojne lojra te ndryshme dhe aktivitete sportive 
dhe gjate nates shfaqje te mrekullueshme me kercimtare nga vende te ndryshme te botes.
Cfare perfshihet per te sapo martuarit :
Pritje private, check in dhe check out i shpejte,
Dhome e zbukuruar me nje dekorim te vecante per ciftin
Mengjes ne dhome 
Ciftit do ti kushtohet me shume prioritet ne reservimin e restorantit a la carte
Sherbim ne dhome i Bakllavase, Cokollate speciale dhe Spumante
Photo dhurate
Upgrade dhome ne varesi te disponibilitetit.
Kjo oferte vlen per nje periudhe deri ne 3 muaj nga dita e celebrimit. 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rixos Premium Tekirova Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-224
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania